محمد صنعتی در بازدید از «پیام ما»: از استاندار کرمان حمایت کنید

منتشر شده در صفحه صفحه اول | شماره 384

محمد صنعتی در بازدید از «پیام ما»: از استاندار کرمان حمایت کنید

محمد صنعتی پیشکسوت عرصه های ورزش، اجتماعی و سیاست کرمان از روزنامه «پیام ما» بازدید کرد. در این بازدید ۲ ساعته، این بزرگمرد کرمانی درباره مسائل مختلف با سردبیر و اعضای تحریریه روزنامه «پیام ما» صحبت کرد. محمد صنعتی خطاب به سردبیر «پیام ما» گفت: کار خوبی را آغاز کرده اید که جا دارد به شما تبریک بگویم. ویافزود: شما روزنامه نگاری را به معنای واقعی کلمه انجام می دهید و همه حوزه های استان کرمان را مورد توجه قرار داده اید. وی با اشاره به سختی های روزنامه نگاری اظهار داشت: در راه پرخطری قدم گذاشته اید و امیدوارم همواره در کارتان موفق باشید. صنعتی تاکید کرد: رسانه ها نقش زیادی در پویایی جامعه دارند و روزنامه «پیام ما» در دوره جدیدش سعی کرده واقعیت ها را بگوید و حامی گروه خاصی نباشد و این روش قطعا در توسعه استان می تواند نقش موثری پیدا کند.
محمد صنعتی در ادامه توصیه هایی را هم به تیم تحریریه «پیام ما» کرد. وی گفت: هوای استاندار کرمان را داشته باشید. پیشکسوت استان کرمان افزود: استاندار کرمان زحمات زیادی را کشیده است و وظیفه ما این است که از او حمایت کنیم. محمد صنعتی خاطرنشان کرد: آقای رزم حسینی کرمانی هستند و به همین دلیل با دلسوزی مسائل مختلف استان کرمان را پیگیری می کنند. وی ادامه داد: سخنرانی های رزم حسینی دردمندانه است و که نشان از این دارد ایشان به فکر کرمان است و می خواهد در پیشرفت استان کرمان موثر باشد. صنعتی تصریح کرد: یادم می آید استاندار کرمان در یک سخنرانی گفته بود حاضر است یک بخشدار با اختیار باشد اما استاندار بی اختیار نباشد. این حرف رزم حسینی یعنی اینکه او بدنبال حذف موانع است تا کرمان توسعه پیدا کند. صنعتی جذب سرمایه را از دیگر خصوصیات بارز رزم حسینی دانست و گفت: استاندار کرمان توانسته در این مدت رقم سرمایه های زیادی را جذب کند که بی سابقه است و باید در راستای این حرکت ارزنده حمایت شود.
سردبیر روزنامه «پیام ما» ضمن تشکر از حضور محمد صنعتی در دفتر این روزنامه گفت: باعث افتخار روزنامه «پیام ما» است که شخصیت بزرگی همچون محمد صنعتی قدم بر دیدگان ما گذاشتند و به دفتر ما آمدند. بردیا امیرتیموری افزود: وجود محمد صنعتی برای همه کرمانیان یک نعمت است چرا که خدمات و نقش ارزنده محمد صنعتی هیچگاه از تاریخ کرمان پاک نمی شود. وی ضمن تشکر از دقت نظر محمد صنعتی اظهار داشت: ما در دوره جدید انتشار «پیام ما» سعی کرده ایم روزنامه ای مستقل و معتدل باشیم و در نهایت امانت و درستی گام برداریم. امیر تیموری خاطرنشان کرد: ما معتقدیم عدم انتقاد به دستگاه های استان روا نیست و تمجیدات بی مبنا از دستگاه های اجرایی را صحیح نمی دانیم. سردبیر روزنامه «پیام ما» درباره نقش رسانه ها در توسعه استان گفت: رسانه چشم بیدار یک جامعه است و با نظارت بر عملکرد دستگاه های اجرایی می تواند باعث پیشرفت و توسعه یک جامعه شود.

14

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :