شهر

منتشر شده در صفحه گوناگون | شماره 378

افزایش توزیع در جایگاه های عرضه سوخت گاز طبیعی فشرده شده است
امین رواقی، رئیس واحدامور جایگاه هایC.N.G شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان با اعلام اینکه مصرف C.N.G در سال ۹۳ در مقایسه با سال ۹۲ بیش از ۲ درصد افزایش داشته است افزود در سال ۱۳۹۲ در مجموع ۱۴۰ میلیون و ۳۹۱ هزار و ۹۰۴ متر مکعب C.N.G مصرف شد که این میزان با ۲.۵ درصد افزایش در سال ۹۳ به ۱۴۳ میلیون و ۹۱۴ هزار و ۶۲۱ متر مکعب افزایش داشته است.
رواقی همچنین با اشاره به تهیه نرم افزار ثبت سوابق جایگا ه های C.N.G به مونیتور نمودن اطلاعات کنتور شرکت گاز در دفتر جایگاه با همکاری شرکت گاز استان کرمان اشاره کرد و افزود در سالی که گذشت بیش از ۳۴۸ بار از مجاری عرضه بازدید های تخصصی انجام شد که این آمار بازدید در مقایسه با سال قبل بیش از۷ درصد افزایش داشته است.
رئیس واحد امور جایگاه های C.N.Gمنطقه کرمان با اعلام اینکه در حال حاضر ۷۲ جایگاه در منطقه کرمان در حال فعالیت است از کالیبره شدن ۱۱۲ نازل در سال ۹۳ خبر داد و گفت در سال گذشته برای احداث یارانه ای مجاری عرضه گاز طبیعی ۲ مجوز اخذ شده است، وی با یادآوری احداث یک جایگاه درسال ۹۳ اعلام کرد در حال حاضر یک جایگاه دیگر آماده راه اندازی می باشد، وی ادامه داد در سال ۹۳ تجهیزات ۸ جایگاه تحویل دائم شده است و تجهیزا ت۲ جایگاه به صورت موقت تحویل گردیده است.

در سال ۹۴ از گردنه های توسعه عبور خواهیم کرد
مهندس ابوالقاسم سیف الهی در خصوص وضعیت بودجه ۹۴ شهرداری تصریح کرد: بودجه سال ۹۴ شهرداری کرمان به مبلغ ۳۶۵ میلیارد تومان توسط شورای محترم شهر کرمان مصوب شده است. شهردار کرمان با اشاره به اینکه از این بودجه ۶۰ تا ۷۰ درصد آن عمرانی و ۲۰ تا ۳۰ درصد آن جاری و خدماتی است یادآور شد: محوریت بودجه امسال شهرداری، پروژه های ترافیکی، عمرانی، تقاطع های غیر همسطح و فاینانس آسفالت شهری است.
وی در خصوص کفسازی و نماسازی محدوده هایی از بافت تاریخی شهر کرمان به عنوان یکی از محورهای اساسی بودجه ۹۴ شهرداری ، تصریح کرد: در مجموع دولت و شهرداری در حدود ۱۰ میلیارد تومان را به بافت تاریخی شهر اختصاص داده اند تا در محور گردشگری ، جایگزینی آسفالت برخی معابر به آجر فرش، مرمت دیوارها ، بدنه، نماسازی، تأسیسات بافت تاریخی ، نورپردازی و زیباسازی آن هزینه گردد. وی با اشاره به بخش دیگر مسئولیت شهرداری در زیباسازی شهر ، تغییرات اساسی در نورپردازی شهر ، حصارکشی زمینهای خالی، توجه به پارک های حاشیه ای ، خیابانها و مبلمان شهری را از دیگر برنامه های شهرداری برای زیباسازی شهر بیان کرد. وی با اشاره به آینده روشن اقتصادی استان گفت: امیداواریم تا پایان سال ۹۴ از گردنه های توسعه عبور کنیم و در سال ۹۵ در رده های چهارم و پنجم جدول رتبه بندی کشوری باشیم.

15

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 3
  • امروز: 172
  • دیروز: 501
  • هفته: 10,690
  • ماه: 70,774
  • سال: 155,089