خبر

منتشر شده در صفحه ورزش و ورزشکار | شماره 606

پیروزی ارزشمند تیم هندبال مس کرمان در اراک
تیم هندبال مس در بازی های انتهایی خود در دور دوم رقابت‌های لیگ برتر هندبال کشور، روز گذشته در اراک میهمان تیم هپکو بود که موفق شد در بازی بسیار نفس‌گیر و نزدیک برابر میزبان خود به پیروزی برسد.
تیم هندبال مس کرمان در جریان رقابت‌های خود در لیگ برتر هندبال کشور، به یک پیروزی بسیار با ارزش و حیاتی در اراک دست یافت.
تیم هندبال مس در بازی های انتهایی خود در دور دوم رقابت‌های لیگ برتر هندبال کشور، دوشنبه گذشته در اراک میهمان تیم هپکو بود که موفق شد در بازی بسیار نفس‌گیر و نزدیک برابر میزبان خود به پیروزی برسد.
هندبالیست‌های مس که برای افزایش شانس خود برای صعود به دور نهایی رقابت‌ها نیاز به پیروزی در این بازی خارج از خانه داشتند، در نهایت موفق شدند با نتیجه‌ی 19 بر 18 از سد حریف قدر خود بگذرند تا همچنان در جمع چهار تیم صعود کننده به دور نهایی قرار داشته باشند.
تیم هندبال مس با این برد 13 امتیازی شد و در مکان چهارم این جدول و هم امتیاز با تیم سوم قرار گرفت. این تیم بازی بعد خود را روز یکشنبه 5 اردیبهشت ماه در کرمان و برابر تیم منیزیم فردوس برگزار خواهد کرد.

احتمال انتقال امتیاز تیم فوتسال لیگ برتری آذرخش
بندرعباس به کرمان
مدیرعامل باشگاه آذرخش سرخون بندرعباس از فروش امتیاز تیم لیگ برتری فوتسال این باشگاه به استانهای کرمان و فارس خبر داد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ حسین احمدی سرخونی یکی از دلایل فروش امتیاز تیم فوتسال آذرخش را پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان و کادر فنی سال گذشته عنوان کرد.
وی افزود : مشکلات مالی این باشگاه بسیار زیاد است وبه همین علت اعضای هیات مدیره تصمیم بر فروش امتیاز تیم لیگ برتری فوتسال به دو استانی که خواهان خرید این امتیاز هستند گرفته اند.
احمدی سرخونی به مشکلات سال گذشته این تیم در لیگ برتر فوتسال کشور اشاره کرد و گفت : سال گذشته تعدادی از مسئولان استان قول های برای همکاری دادند که فقط از آن ارگان ها مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس و اعضای شورای شهر بندرعباس به تمامی تعهداتشان به این تیم مردمی پایبند بودند.
مدیرعامل و مؤسس باشگاه آذرخش سرخون بندرعباس افزود : تلاش های زیادی شده است تا این تیم با بازیکنان و کادر فنی بومی به این جایگاه برسد، اما مهمترین عامل در هر باشگاه برای حضور در یک فصل ، مشخص شدن بودجه مالی است که متاسفانه این باشگاه سال گذشته بدون هیچ منبع مالی کار خود را در لیگ برتر آغاز کرد.
حسین احمدی گفت : در صورتی که اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان مجوز خروج امتیاز دهد تا پایان هفته جاری امتیاز تیم لیگ برتری فوتسال آذرخش را به یکی از دو استان کرمان یا فارس فروخته می شود.
تیم فوتسال آذرخش سرخون بندرعباس پارسال در نخستین تجربه حضور خود در لیگ برتر کشور با قرار گرفتن در مکان هفتم جدول بعنوان پدیده لیگ قرار گرفت .

8

نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 54
  • دیروز: 218
  • هفته: 1,578
  • ماه: 5,340
  • سال: 131,886