با مدیریت حاج علیرضا ابوالقاسمی افتتاح شد/ شانزدهمین نمایندگی شرکت رانیران در ترمینال آدینه کریمان

منتشر شده در صفحه صفحه اول | شماره 365

با مدیریت حاج علیرضا ابوالقاسمی افتتاح شد/ شانزدهمین نمایندگی شرکت رانیران در ترمینال آدینه کریمان
شانزدهمین نمایندگی شرکت رانیران ایران، در ترمینال آدینه کریمان افتتاح شد. برای کسب امتیاز این نمایندگی طی یک سال گذشته مدیران ارشد شرکت رانیران سفرهای متعددی را به کرمان داشته اند و پس از بررسی های نهایی در بهمن ماه گذشته مجوز عاملیت سرویس صادر و اعطا گردید.
برای افتتاح این نمایندگی مهندس سلطانی مدیر امور نمایندگان شرکت رانیران به همراه مسئولان سازمان ها و ارگان های ذیربط کرمان حضور داشتند.
علیرضا ابوالقاسمی، مدیر عاملیت رانیران (کد 2331) و مدیر شرکت مسافربری تعاونی 4 در گفتگو با خبرنگار پیام ما گفت: شرکت رانیران نمایندگی انحصاری اتوبوس سازی ولوو در ایران است که ما شانزدهمین نمایندگی فعالیت خدماتی خود را آغاز نمودیم. با آغاز به کار این نمایندگی زمان تعمیر و خدمت رسانی به اتوبوس های ولوو سریع تر انجام می شود ضمن اینکه با ارائه قطعات اصلی ولوو و تعمیرکاران آموزش دیده رانندگان با اطمینان بیشتری به سرویس دهی مسافران بین شهری خواهند پرداخت و قطعا از نظر هزینه هم به نفع آنها خواهد بود.
مدیر عاملیت 1332 کرمان خاطر نشان کرد: نمایندگی رانیران در کرمان باعث اشتغال 20 نفر به طور مستقیم و 30 نفر غیر مستقیم می شود.
ابوالقاسمی با اشاره به کیفیت بالای محصولات ولوو افزود: اتوبوس های ولوو هم در ایران و هم در جهان از با کیفیت ترین اتوبوس ها هستند و همین کیفیت از دلایل اصلی ایجاد این نمایندگی و همچنین اقبال مشتریان در کرمان بود، چرا که مردم کرمان لایق بهترین ها هستند و امیدواریم با این نمایندگی، بیش از پیش بتوانیم به مردم عزیز کرمان خدمت کنیم. وی در پایان ضمن تشکر از مدیران شرکت رانیران گفت: هزینه های ایجاد و راه اندازی این نمایندگی بالغ بر چهار میلیارد تومان می باشد که تمام هزینه ها توسط بخش خصوصی تامین شد.
رانیران یک شرکت خصوصی خودروسازی ایرانی سازنده اتوبوس است، که در سال ۱۳۷۰ تاسیس شد. این شرکت نمایندگی مونتاژ اتوبوس‌های شهری و بین‌شهری ولوو در ایران را دارا می‌باشد و حداکثر توان تولید ۶ اتوبوس در روز را دارد. این شرکت همواره در جهت بهبود و ارتقای کیفی محصولات همت گماشته و همیشه اتوبوس های روز اروپایی را در ایران با بالاترین کیفیت تولید می نماید.

18

نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 75
  • دیروز: 166
  • هفته: 1,230
  • ماه: 4,600
  • سال: 133,534