دبیر اجرایی اولترا ماراتن بین المللی لوت با اشاره به بازدید تیم اجرایی از مسیر: توانمندی جوامع محلی از اهداف برگزاری اولترا ماراتن است

منتشر شده در صفحه کرمان ویج | شماره 598

دبیر اجرایی اولترا ماراتن بین المللی لوت با اشاره به بازدید تیم اجرایی از مسیر:
توانمندی جوامع محلی از اهداف برگزاری اولترا ماراتن است

جمعه گذشته اولین برنامه هماهنگی تیم اجرایی اولترا ماراتن بین المللی بیابان لوت موسوم به « اولترا ماراتن جاده ابریشم» در مسیر این رویداد برگزار شد. دبیر اجرایی اولترا ماراتن بین المللی کویر لوت در این رابطه به «پیام ما» گفت: با توجه به اینکه این رویداد 13 اردیبهشت ماه برگزار می شود، برای آشنایی تیم اجرایی با کار در محیط برگزاری رویداد، همراه با تیم اجرایی به مسیر برگزاری رفتیم. معین افضلی افزود: امدادگران هلال احمر، راهنمایان و تیم پشتیبانی در این برنامه حضور داشتند. وی تصریح کرد: ما در این برنامه با دهیاری شفیع آباد و مردم روستای کریم آباد که در انتهای مسیر است جلسه ای برای هماهنگی بیشتر برگزار کردیم. افضلی با اشاره به اینکه یکی از اهداف ما از برگزاری این رویداد بین المللی، توانمندسازی جوامع محلی است، اظهار داشت: یکی از برنامه های اصلی ما کار کردن بر روی جوامع محلی است و در راستای فرهنگ سازی و توانمندسازی جوامع محلی گام برمی داریم. دبیر اجرایی اولترا ماراتن بین المللی کویر لوت عنوان کرد: علاوه بر جلسه با مردم کریم آباد و دهیاری شفیع آباد، روز جمعه همراه با تیم اجرایی 15 کیلومتر مسیر را پیاده روی کردیم تا توان تیم اجرایی محک بخورد. وی اضافه کرد: تا روز برگزاری اولترا ماراتن بین المللی کویرلوت 4 برنامه مشابه دیگر برای هماهنگی بیشتر تیم اجرایی خواهیم داشت.
گفتنی است اولترا ماراتن بین المللی کویر، اردیبهشت ماه سال جاری با حضور بیش از 100 دونده از سراسر جهان در بیابان لوت کرمان برگزار می شود. دونده های این رویداد 11 اردیبهشت وارد کرمان می شوند و 12 اردیبهشت جلسه توجیهی با دوندگان برگزار می شود و 13 اردیبهشت ماه روز آغاز این رویداد بین المللی خواهد بود.

15

نوشته های مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 15
  • دیروز: 53
  • هفته: 808
  • ماه: 5,314
  • سال: 66,519