اسنادی که جدایی میثاقیان از خونه به خونه را اثبات می‌کند

سه شنبه 17 فروردین 1395

اسنادی که جدایی میثاقیان از خونه به خونه را اثبات می‌کند

تمامی مدارک و مستندات لازم برای جدایی اکبر میثاقیان از تیم خونه به خونه موجود و کافی بود و بر همین اساس نیز کارت وی برای تیم مس کرمان از سوی سازمان لیگ فوتبال کشور صادر گردیده بود.
به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان در حالی که کارت اکبر میثاقیان برای نشستن روی نیمکت تیم فوتبال مس، در بازی برابر خیبر خرم‌اباد صادر شده بود و همه منتظر نشستن او روی نیمکت تیم فوتبال مس کرمان بودند، ناگهان دو ساعت مانده به شروع بازی با نامه‌ای که از سوی کمیته انضباطی و تائید سازمان لیگ، به باشگاه مس کرمان می‌رسد، سرمربی تیم فوتبال مس از نشستن برروی نیمکت این تیم منع می‌شود.
این مسئله زمانی ابهامات زیادی را به وجود می‌آورد که سایت باشگاه خونه به خونه شب قبل از بازی‌های این هفته طی بیانیه‌ای رسما اعلام می‌کند که اجازه نشستن میثاقیان برروی نیمکت مس را نخواهد داد، و در حالی که کارت سرمربی مس صادر شده بود، اینکه نهاد قضایی فوتبال کشور همگام با این بیانیه اقدام به ممنوعیت میثاقیان برای نشستن برروی نیمکت مس کرد، بسیار عجیب و شبهه‌بر انگیز بود.
این در حالی است که تمامی مدارک و مستندات لازم برای جدایی اکبر میثاقیان از تیم خونه به خونه موجود و کافی بود و بر همین اساس نیز کارت وی برای تیم مس کرمان از سوی سازمان لیگ فوتبال کشور صادر گردیده بود.
در حالی که مالک باشگاه خونه به خونه رسما اعلام کرد که هیچ توافق نامه‌ای برای جدایی میثاقیان از تیم خونه به خونه وجود ندارد اما در تصاویر زیر مشخص است که از سوی آقای امیری قائم مقام باشگاه خونه به خونه توافق نامه‌ای دال بر جدایی میثاقیان از این باشگاه به امضا رسیده است و حتی چک تسویه حساب این باشگاه نیز در اختیار میثاقیان قرار گرفته است که همه‌ی ان موارد نشان می‌دهد برخلاف گفته‌های مالک باشگاه خونه به خونه، میثاقیان با توافق رسمی طرفین از تیم خونه به خونه جدا شده است.
تصویر بالا متعلق به توافق نامه آقای امیری قائم مقام باشگاه خونه به خونه و اکبر میثاقیان می‌باشد که مبنی بر جدایی توافق طرفین می‌باشد.
همچنین تصویری از چکی موجود است که از سوی باشگاه خونه به خونه در اختیار اکبر میثاقیان برای تسویه حساب قرار داده شده است و متن آن نیز این موضوع را کاملا نشان می‌دهد.
با وجود این اسناد مالک باشگاه خونه به خونه صراحتا عنوان می‌کند که هیچ مدرکی دال بر توافق جدایی با میثاقیان ندارد و او همچنان سرمربی این تیم است! و از سوی دیگر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بر اساس همین ادعا، دو ساعت مانده به بازی مس برابر خیبر خرم‌آباد ناگهان دستور به ممانعت از نشستن میثاقیان برروی نیمکت مس می‌دهد.
در حالی که برخی صحبت‌ها از سوی نهاد انضباطی فدراسیون فوتبال دال بر این است که رضایت نامه‌ی میثاقیان از سوی باشگاه خونه به خونه صادر نشده است که در ماجرای جدایی آقای احمدزاده از تیم شهرداری اردبیل کاملا مشخص شد که سرمربی یک تیم نیاز به رضایت نامه از سوی باشگاه قبل خود ندارد و کمیته‌ی محترم انضباطی نیز کاملا در جریان این موضوع قرار دارد.
بر همین اساس اینکه ناگهان برای نشستن سرمربی تیم مس ممانعت ایجاد می‌شود آن‌هم در حالی که در این خصوص شب قبل از بازی بیانیه صادر شده است، موجب می‌شود که باشگاه مس کرمان به نهادهای بالاتر از جمله وزارت ورزش شکوایه خود را ارسال کند و چرایی این تصمیم را از سوی نهادهای خاص فوتبالی جویا شود و با تمام توان منتظر پاسخ شفاف مقامات می‌باشد. این در حالی است که حسن‌زاده رئیس کمیته‌ی انضباطی فدراسیون فوتبال، در پشت خط برنامه‌ی لیگ یک که به این موضوع رسیدگی می‌کرد حاضر نشد و پاسخ ابهامات را بیان نکرد.
نکته‌ی جالب‌تر اینکه تقریبا دو هفته‌ی پیش سایت رسمی باشگاه خونه به خونه نیز به طور رسمی جدایی اکبر میثاقیان را اعلام کرده بود و برروی این سایت نیز رسما تسویه حساب وی از باشگاه مس قید گردیده بود که تصویر و متن خبر آن نیز موجود است.
باشگاه مس کرمان نیز نسبت به این موضوع عدم حضور میثاقیان روی نیمکت این تیم واکنش نشان داد و مدعی شد به نهادهای بالاتر از وزارت ورزش شکایت خواهد کرد.

کرمان
مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.