اسنادی که جدایی میثاقیان از خونه به خونه را اثبات می‌کند

1395/01/18

اسنادی که جدایی میثاقیان از خونه به خونه را اثبات می‌کند

تمامی مدارک و مستندات لازم برای جدایی اکبر میثاقیان از تیم خونه به خونه موجود و کافی بود و بر همین اساس نیز کارت وی برای تیم مس کرمان از سوی سازمان لیگ فوتبال کشور صادر گردیده بود.
به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان در حالی که کارت اکبر میثاقیان برای نشستن روی نیمکت تیم فوتبال مس، در بازی برابر خیبر خرم‌اباد صادر شده بود و همه منتظر نشستن او روی نیمکت تیم فوتبال مس کرمان بودند، ناگهان دو ساعت مانده به شروع بازی با نامه‌ای که از سوی کمیته انضباطی و تائید سازمان لیگ، به باشگاه مس کرمان می‌رسد، سرمربی تیم فوتبال مس از نشستن برروی نیمکت این تیم منع می‌شود.
این مسئله زمانی ابهامات زیادی را به وجود می‌آورد که سایت باشگاه خونه به خونه شب قبل از بازی‌های این هفته طی بیانیه‌ای رسما اعلام می‌کند که اجازه نشستن میثاقیان برروی نیمکت مس را نخواهد داد، و در حالی که کارت سرمربی مس صادر شده بود، اینکه نهاد قضایی فوتبال کشور همگام با این بیانیه اقدام به ممنوعیت میثاقیان برای نشستن برروی نیمکت مس کرد، بسیار عجیب و شبهه‌بر انگیز بود.
این در حالی است که تمامی مدارک و مستندات لازم برای جدایی اکبر میثاقیان از تیم خونه به خونه موجود و کافی بود و بر همین اساس نیز کارت وی برای تیم مس کرمان از سوی سازمان لیگ فوتبال کشور صادر گردیده بود.
در حالی که مالک باشگاه خونه به خونه رسما اعلام کرد که هیچ توافق نامه‌ای برای جدایی میثاقیان از تیم خونه به خونه وجود ندارد اما در تصاویر زیر مشخص است که از سوی آقای امیری قائم مقام باشگاه خونه به خونه توافق نامه‌ای دال بر جدایی میثاقیان از این باشگاه به امضا رسیده است و حتی چک تسویه حساب این باشگاه نیز در اختیار میثاقیان قرار گرفته است که همه‌ی ان موارد نشان می‌دهد برخلاف گفته‌های مالک باشگاه خونه به خونه، میثاقیان با توافق رسمی طرفین از تیم خونه به خونه جدا شده است.
تصویر بالا متعلق به توافق نامه آقای امیری قائم مقام باشگاه خونه به خونه و اکبر میثاقیان می‌باشد که مبنی بر جدایی توافق طرفین می‌باشد.
همچنین تصویری از چکی موجود است که از سوی باشگاه خونه به خونه در اختیار اکبر میثاقیان برای تسویه حساب قرار داده شده است و متن آن نیز این موضوع را کاملا نشان می‌دهد.
با وجود این اسناد مالک باشگاه خونه به خونه صراحتا عنوان می‌کند که هیچ مدرکی دال بر توافق جدایی با میثاقیان ندارد و او همچنان سرمربی این تیم است! و از سوی دیگر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بر اساس همین ادعا، دو ساعت مانده به بازی مس برابر خیبر خرم‌آباد ناگهان دستور به ممانعت از نشستن میثاقیان برروی نیمکت مس می‌دهد.
در حالی که برخی صحبت‌ها از سوی نهاد انضباطی فدراسیون فوتبال دال بر این است که رضایت نامه‌ی میثاقیان از سوی باشگاه خونه به خونه صادر نشده است که در ماجرای جدایی آقای احمدزاده از تیم شهرداری اردبیل کاملا مشخص شد که سرمربی یک تیم نیاز به رضایت نامه از سوی باشگاه قبل خود ندارد و کمیته‌ی محترم انضباطی نیز کاملا در جریان این موضوع قرار دارد.
بر همین اساس اینکه ناگهان برای نشستن سرمربی تیم مس ممانعت ایجاد می‌شود آن‌هم در حالی که در این خصوص شب قبل از بازی بیانیه صادر شده است، موجب می‌شود که باشگاه مس کرمان به نهادهای بالاتر از جمله وزارت ورزش شکوایه خود را ارسال کند و چرایی این تصمیم را از سوی نهادهای خاص فوتبالی جویا شود و با تمام توان منتظر پاسخ شفاف مقامات می‌باشد. این در حالی است که حسن‌زاده رئیس کمیته‌ی انضباطی فدراسیون فوتبال، در پشت خط برنامه‌ی لیگ یک که به این موضوع رسیدگی می‌کرد حاضر نشد و پاسخ ابهامات را بیان نکرد.
نکته‌ی جالب‌تر اینکه تقریبا دو هفته‌ی پیش سایت رسمی باشگاه خونه به خونه نیز به طور رسمی جدایی اکبر میثاقیان را اعلام کرده بود و برروی این سایت نیز رسما تسویه حساب وی از باشگاه مس قید گردیده بود که تصویر و متن خبر آن نیز موجود است.
باشگاه مس کرمان نیز نسبت به این موضوع عدم حضور میثاقیان روی نیمکت این تیم واکنش نشان داد و مدعی شد به نهادهای بالاتر از وزارت ورزش شکایت خواهد کرد.

مطالب مرتبط
افق دیدمان را باید بازتر کنیم رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان از تدوین نقشه توسعه درمان استان خبر داد و گفت: این نقشه وضعیت درمان استان را در 10 تا 15 سال آینده مشخص می کند که در نوع خود بی نظیر است. دکترعلی اکبرحق دوست درنشست با روسای مراکز تحقیقاتی این دانشگاه علوم پزشکی […]
سکته مرگبار راننده هنگام تصادف شهری فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از تصادف سواری پراید با یک دستگاه سواری پیکان خبر داد. در این حادثه راننده پیکان به دلیل شوک ناشی از تصادف دچار ایست قلبی شد و جان باخت. سرهنگ «عبدالعلی روانبخش» در گفت و گو با خبرنگاران گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های […]
زمین لرزه های راور خسارت نداشت مدیرکل بحران استان کرمان اعلام کرد که زمین لرزه‌های پنج شنبه در راور کرمان خسارت نداشته است. به گزارش ایسنا محسن صالحی دراین باره گفت: در ساعت 7:20 صبح پنج شنبه زمین لرزه‌ای به بزرگی 4.3 ریشتر راور در استان کرمان را لرزاند. حدود یک ساعت و نیم بعد […]
بارندگیهای اخیر، 100 میلیارد ریال به جیرفت، خسارت وارد کرد فرماندار جیرفت گفت: بارندگیهای 19 تا 21 آبان سال جاری، 100 میلیارد ریال به بخشهای مختلف این شهرستان، خسارت وارد کرد. به گزارش ایرنا احمد امینی روش افزود: بارش باران همراه با تگرگ که موجب جاری شدن سیلاب در جیرفت شد، به زیرساختهای مختلف این […]
دیگر مطالب شماره 594

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *