خبرها

منتشر شده در صفحه ورزش و ورزشکار | شماره 594

استقبال از قهرمانان ورزشی در پارک ورودی سیرجان
مراسم استقبال از قهرمانان ورزشی در پارک ورودی سیرجان با حضور ورزش‌دوستان این شهرستان برگزار شد. جمعی از مردم و مسئولان شهرستان سیرجان از سه قهرمان ورزشی خود استقبال کردند. سجاد خلیلی در مسابقات موی تای بوکس قهرمانی جهان که در کشور تایلند برگزار شد با شکست حریفان خود از ایتالیا در وزن 71 کیلوگرم به مقام سوم دست یافت و مدال برنز را در مسابقات جهانی کسب کرد. وی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس موفقیت خود را نتیجه عنایت خداوند و تلاش مستمر و مربی خود دانست و گفت: 28 کشور جهان در این مسابقات شرکت کردند و من توانستم نام ایران را بر بلندای مسابقات زنده کنم و در سکوی موفقیت قرار بگیرم. امیررضا احسانی‌فر در مسابقات سبک آزاد کاراته کشور نیز به نایب قهرمانی رسید. وی با بیان اینکه عضو انتخابی تیم ملی کاراته از استان کرمان است، اضافه کرد: در این مسابقات که در تهران برگزار شد، یک‌هزار و 400 نفر شرکت کننده از استان‌های سراسر کشور به رقابت پرداختند که من توانستم در سبک آزاد با 9 برد به مدال طلا برسم و مقام دوم را کسب کنم. مهدی جاویدان نیز دیگر قهرمان کوهنورد سیرجانی است که امروز در جمعیت گسترده مردم و ورزش دوستان مورد استقبال قرار گرفت.

واکنش علی پروین به نظرسنجی برنامه 90
سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که به عنوان بهترین مربی ایرانی بعد از انقلاب انتخاب شد، از مردم تشکر کرد. وی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با تشکر از مردم و کسانی که به او رأی دادند، نوشت: «هواداران پرسپولیس و تمام مردم ایران همیشه به من لطف دارند و ما را شرمنده خودشان می‌کنند. اگر عزت و احترامی هم هست، اول از خدا، بعد از همین محبت مردم ایران است که همیشه با وفا و با صفا هستند.
بیشتر از هر عنوان و افتخاری، همین محبت مردم و هواداران ارزش دارد. اینکه قدیمی‌ها و خاک خورده‌ها را فراموش نمی‌کنند چون قهرمانی‌ها تمام می‌شود و می‌رود اما محبت و احترام ارزش دارد و می‌ماند و ما همیشه خودمان را شرمنده و بدهکار مردم می‌دانیم و فقط می‌توانم از این بابت و بخاطر رأیی که دادند از آنها تشکر کنم. نفرات دیگری هم که در این نظرسنجی بودند یا نبودند همه یا از دوستان یا از شاگردان خودم بودند. همه کاربلد و بزرگ هستند و برای این فوتبال زحمت کشیده‌اند و ما دوستشان داریم. از خدا هم می‌خواهیم احترام‌ها همیشه در فوتبال حفظ شود تا مردم هم اذیت نشوند. همچنین امیدوارم هواداران با معرفت پرسپولیس هم امسال با قهرمانی تیم‌شان خوشحال شوند.

20

نوشته های مرتبط


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :