اتهامات جنجالی کفاشیان علیه «تاج» و ادعایی درمورد معاون اول احمدی‌نژاد

منتشر شده در صفحه ورزش | شماره شماره ۴۴۹

اتهامات جنجالی کفاشیان علیه «تاج» و ادعایی درمورد معاون اول احمدی‌نژاد

علی کفاشیان در یک گفتگو در برنامه “دید در شب” با رضا رشیدپور گفت: این طبیعی است که آقای تاج با محافل و نیروی های امنیتی ارتباط داشته باشد . وی که تصمیم خود درباره علی سعیدلو معاون رییس جمهور سابق را اشتباه می‌خواند، افزود: اگر به گذشته بر گردم دیگر هرگز آن اشتباه را تکرار نمی‌کنم.
شایان ذکر است دید در شب یک برنامه ویدیویی گفتگو محور است که با اجرای رضا رشیدپور مجری تلویزیون- بر روی سامانه اینترنتی آپارات پخش خواهد شد.
مهمترین صحبت های مطرح شده از سوی کفاشیان:
– همه دارایی من، پنج میلیارد تومان است
– ماهانه تنها از بانک مرکزی هشت میلیون تومان حقوق می گیرم
– تاج با نیروهای امنیتی ارتباط دارد
– در مورد سعیدلو اشتباه کردم
– هر کسی از من سند دارد رو کند تا پاسخ دهم
– سیستم بانکی برای حواله ۶ میلیاردی ، ۵۰۰ میلیون سود گرفت
– هوشنگ مقدس بانک سیار است
– نه در مالزی شرکت دارم و نه در اسپانیا سرمایه گذاری کرده ام
-با قرار کفالت آزاد شدم نه وثیقه
– بینی و بین الله هیچ مورد مشکوکی در بازی تراکتور ندیدم
– وزیر گفت تاج را برکنار کن اما تشخیص من این نبود
– تاج کارگزار باند اصفهانی هاست!
واکنش تند تاج به مصاحبه کفاشیان
مهدی تاج رئیس سازمان لیگ به گفت وگوی تصویری اما پخش نشده علی کفاشیان واکنش نشان داد.
به گزارش تابناک ، آنونس تبلیغی مجری جنجال ساز سابق صداوسیما برای مصاحبه ضبط شده اش با علی کفاشیان خیلی بیشتر از آنچه خود رضا رشیدپور فکر می کرد ، بازتاب داشت. او تیترهایی از این گفت و گو را رسانه ای کرد و با انتشار بخشی از این مطلب در سایت هاو پخش آن از ورزش و مردم ، مهدی تاج خیلی سریع به این گفته ها واکنش نشان داد. در سرتیترهای مصاحبه رشیدپور دو بار اسم مهدی تاج آمده بود ، جایی که گفته شده بود او با مسئولان امنیتی در ارتباط است و جایی که درباره سردستگی باند اصفهانی ها حرف زده بود. اول درباره فضای امنیتی تاج . چیزی که زیاد درباره او گفته می شود ، تاج روی آنتن برنامه شفیع رفت و گفت:«نه فقط من که همه مدیران ورزش کشور ، از روسای فدراسیون ها تا مسئولان عالی رتبه قبلی ورزش ، در دوران کارشان با مسئولان امنیتی مرتبط با کشور در ارتباط هستند و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. هیچ ارتباط غیر متعارف دیگری هم ندارم.»
رئیس فدراسیون فوتبال در همان گفت و گوی هایلایت گفته بود تاج سردسته باند اصفهانی هاست. تیتری که با شناخت از کفاشیان می توان فهمید یکی از شوخی های کلامی اوست اما حرفی است که مدام منتقدان تاج بخصوص در تهران و تبریز می زنند.رئیس سازمان لیگ در واکنش به حرف کفاشیان می گوید: «من با کفاشیان حرف زدم. این حرف را به شوخی گفته است. الان در هیات رئیسه من و اسلامیان اصفهانی هستیم و به خاطر همین چنین جمله ای گفته. ولی شما می دانید که کفاشیان آدم شوخی است. از نظر فراوانی همه استان ها در هیات رئیسه نماینده دارند و بعد هم مسایل داوری اصلا به بنده ارتباطی ندارد.»
او ادامه می دهد: «من ۱۰،۱۲ سال است دیگر در اصفهان نیستم، ولی افتخار می کنم به اصفهانی بودم. تیم های اصفهانی هم با شایستگی قهرمان شدند ولی اینکه خدای ناکرده ما به نفع هم زبان ها عمل کنیم، حرف های چیپی است که توسط بعضی ها گفته می شود!»
تاج درباره اشتباهات داوران لیگ برتر هم می گوید: «بخش داوری اگر بگذریم که مربوط به سازمان لیگ نیست، بقیه امور را داریم با یک نظم عالی پیگیری می کنیم. مردم هم از اشتباهات ناراحتند. پرسپولیس الان جوانگرایی کرده. من به آقای طاهری هم حرف زدم و امیدوارم دیگر به این آفت نخورد. امیدوارم کمیته داوران و دبیر کل که مسئولیت بخش دپارتمان داوری را دارد، دقت بیشتری کنند و در آینده دچار این اشکالات نشویم.»

13

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 7
  • امروز: 105
  • دیروز: 359
  • هفته: 2,605
  • ماه: 15,701
  • سال: 76,604