در حاشیه

منتشر شده در صفحه آخر | شماره 560

توصیه انتخاباتی احمدی نژاد:
نامزدها پس از ازدواج هم همدیگر را دوست داشته باشند!
تسنیم نوشت: رئیس دولت پیشین در پاسخ به سؤالی درباره توصیه‌اش به نامزدهای انتخابات مجلس، گفت: نامزدها هم در دوره نامزدی و هم پس از ازدواج همدیگر را دوست داشته باشند. محمود احمدی‌نژاد رئیس دولت‌های نهم و دهم پنجشنبه در حاشیه مراسم ختم سرلشکر سلیمی در جمع خبرنگاران با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی مرحوم سلیمی، گفت: سرلشکر سلیمی انسانی مومن و سلیم بود. او به دنبال قدرت و اعتلای ملت و عزت کشور بود. وی افزود: بنده ۲ بار به آقای سلیمی یک بار در دوران شهرداری و یک بار در دولت زحمت دادم و هر دو بار با روی گشاده پذیرفتند. رئیس‌جمهور سابق کشورمان گفت: سرلشکر سلیمی به لباسی که داشت افتخار می‌کرد و همواره در پی افزایش قدرت دفاعی کشور بود. احمدی‌نژاد در پاسخ به سوالی درباره توصیه‌اش به نامزدهای انتخابات مجلس به مزاح، گفت: نامزدی خوب است. نامزدها هم در دوره نامزدی همدیگر را دوست داشته باشند و هم پس از ازدواج همدیگر را دوست داشته باشند.

از سلفی با فردوسی پور تا جشن تولد سورپرایزی برای عباس غزالی در جشنواره فیلم فجر
سومین روز جشنواره فیلم فجر مانند روز دوم با حاشیه های فراوانی همراه بود. به گزارش ایسکانیوز، حاشیه های روز سوم جشنواره از نشست آثار نمایش داده شده قبل آغاز شد.
ناراحتی هنگامه قاضیانی از نحوه و نوع سوال پرسیدن مجری در نشست فیلم سینمایی «دلبری» اولین حاشیه روز سوم جشنواره بود.
عدم حضور ژاله صامتی در نشست فیلم « آخرین بار کی سحر را دیدی؟» ازسوی تعدادی از حاضران حرکتی اعتراضی تلقی شد و این گمان بوجود آمد که ژاله صامتی به علت نارضایتی از نحوه پرداخت دستمزدش در جلسه حاضر نشده است که تهیه کننده این فیلم در اینباره توضیحاتی داد و گفت: خانم صامتی بخش اعظم دستمزدش را دریافت کرده و شاید از این موضوع ناراحت است که پرداخت قسط آخر قراردادش به بعد از جشنواره موکول شده است.
همزمان با برگزاری مراسم فرش قرمز فیلم «قیچی» عوامل این فیلم با برگزاری جشن تولد برای عباس غزالی او و حاضران مراسم را سورپرایز کردند.
ناهمانگی در نحوه پذیرایی باعث شد متصدیان سرو ناهار با کمبود غذا مواجه شوند و در نتیجه عده ای از خبرنگاران و میهمانان جشنواره موفق به صرف ناهار نشدند.
استقبال مخاطبان از فیلم سینمایی «ابد و یک روز» روند سرو شام را بسیار کند کرد و باعث شد میهمانان در صف های طویل منتظر دریافت فیش غذا باشند و این شلوغی با مراسم فرش قرمز فیلم «هفت ماهگی» تداخل پیدا کرد!
عادل فردوسی پور برای دیدن فیلم «ابد و یک روز» به برج میلاد آمد و به تماشای فیلم نشست.

12

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :