نکته‌هایی ناگفته از گواردیولا

منتشر شده در صفحه ورزش و ورزشکار | شماره 558

نکته‌هایی ناگفته از گواردیولا

1 – پپ گواردیولا که در دوران بچگی، توپ جمع کن بوده یک بار درخواست امضایش توسط میشل پلاتینی اسطوره فوتبال فرانسه و باشگاه یوونتوس رد شده است.
2 – پپ گواردیولا عاشق هنر است. او پس از ترک بارسلونا در نیویورک بخش زیادی ار زمان خود را در گالری هنری معروف سیب بزرگ در این شهر سپری می کرده است.
3 – لباس های پپ گواردیولا فصل گذشته در مقاطعی بسیار حاشیه ساز شده است. او یک بار در کنفرانس خبری پیش از جدال تیمش مقابل پورتو در لیگ قهرمانان اروپا تی شرتی را پوشید که مربوط به کمپین اعتراض به مرگ یک خبرنگار آرژانتینی می شد. گواردیولا در جدال برگشت مقابل پورتو در لیگ قهرمانان، بخشی از شلوارش به علت شادی زیاد، پاره شد. مسئله ای که تا مدت ها سوژه رسانه ها و کاریکاتوریست ها شده بود.
– رابطه پپ گواردیولا با همسرش در یک فروشگاه لباس در شهر مانرسا، در شمال شرق اسپانیا آغاز شده است.
5 – گواردیولا در اواخر دوران بازی اش در باشگاه هایی همچون الاهلی قطر و دورادوس مکزیک نیز بازی کرده است.
6 – گواردیولا به مصاحبه های انفرادی علاقه ای ندارد و همواره گفت و گوهای خود را با خبرنگاران در نشست های خبری اش انجام می دهد.
7 – گواردیولا متولد شهر کوچک کاتالانی سانتپدور در شمال شرق اسپانیا است.
8 – شورای شهر سانتپدور همچنان گواردیولا را در سال 2009 به عنوان پسر مورد علاقه شهر انتخاب کرده اند.
9 – قبل از حضور در آلمان و باشگاه بایرن مونیخ، پپ گواردیولا ساعت ها با یک معلم زبان آلمانی در نیویورک کار کرده است. گواردیولا توانست بخشی از اولین کنفرانس خبری اش را در بایرن مونیخ به زبان آلمانی برگزار کند.
10 – گواردیولا به دعوت گلف باز مشهور اسپانیایی و هم وطنش خوسه ماریا اولازابال، رقابت های گلف Ryder cup را در آمریکا از نزدیک تماشا کرده است.

24

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 1
  • امروز: 60
  • دیروز: 165
  • هفته: 1,217
  • ماه: 4,665
  • سال: 132,583