ما به جنگ سوریه وارد مى شویم قاسم سلیمانى را بفرستید

منتشر شده در صفحه صفحه آخر | شماره شماره ۴۶۵

ما به جنگ سوریه وارد مى شویم قاسم سلیمانى را بفرستید

دکتر مظفر اسکندری زاده
ورود ابر قدرت روسیه به جنگ با داعش ! در سوریه نه تنها تحولى نو و بى نظیر در خاورمیانه است بلکه اغاز فصلى جدید در تحولات سیاسى و تغییرات ژئو پلیتیک جهان است!! اتحاد نظامى و استراتژیک ابر قدرت روسیه از حالت انفعال خارج شده تهاجمى ،با ابرقدرت معنوى و منطقه اى ایران سرفراز که امروز کلید طلایی تحولات خاورمیانه را در دست دارد مطمئنا سوژه روز همه تحلیل گران مبهوت دنیاست.
اینکه ایا روسیه در میدان سوریه با داعش مى جنگد یا باامریکا و ناتو تفسیر وتحلیلش به عهده کارشناسان ارشد ژئو استراتژى و ژئوپلیتیک دنیا، اما به بازى گرفتن همزمان ارتش ابر قدرت روسیه در سوریه و ارتش ابرقدرت هاى دیگر جهان در عراق!! انهم در جهت منافع ملى ایران، کارى است کارستان که تنها از عهده خورشید انقلاب بر امده است.
گفته می شود! وقتى پوتین تحلیل و راهنمایی هاى اقا را از زبان یکى از فرستادگان و چگونگى دفاع از منافعشان مى شنود! مى گوید باشد، ما به جنگ سوریه وارد مى شویم. قاسم سلیمانى را بفرستید.
گفته مى شود! ژنرال قاسم سلیمانى در دیدار تاریخى اش از مسکو بر روى نقشه خاورمیانه وجهان!! راههاى دفاع ابر قدرت روسیه از منافعش را به ژنرال تیز هوش و شجاع جهان و ژنرال هاى وزارت دفاع روسیه واستراتژیست هاى ان تعلیم مى دهد!ورییس جمهور و ژنرال هایش متحیر از تحلیل و صلابت نابغه بافتى! منتظر اشاره سردار ایرانى براى شنیدن رمزاغاز عملیات مى شوند.
صادقانه بگویم، من نمى دانم رمز شروع عملیات مشترک ایران وروسیه و زلزله بزرگ سیاسى خاورمیانه که شروع نشده پادشاه یک کشور را به بیمارستان و کما روانه کرد چه بوده است؟
حدس من اما نام مقدس بى بى دو عالم از سمت ایران است.
یا زهرا یا زهرا
قاسم امروز دو ارتش ابر قدرت بزرگ دنیا را از سوى خورشید انقلاب در جنگ تاریخى خاورمیانه فرماندهى مى کند.
سرداران سیاسى، محکم تر و پر صلابت تر از گذشته با نوکران ابر قدرتها در خاورمیانه برخورد کنند…..
یا على مدد

9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 37
  • دیروز: 164
  • هفته: 1,055
  • ماه: 5,431
  • سال: 325,129