كشف 293 كيلوگرم ترياك از خودروی زانتيا در کهنوج

1394/07/11

كشف 293 كيلوگرم ترياك از
خودروی زانتيا در کهنوج
فرمانده انتظامي «کهنوج» استان كرمان از كشف 293 کيلوگرم ترياك، توقيف يک دستگاه خودرو زانتيا و دستگيري سه قاچاقچي در عمليات پليس اين شهرستان خبر داد.
به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ «شاهپور بهرامي» در تشريح اين خبر گفت: پليس کهنوج با گسترش چتر اطلاعاتي خود در جنوب استان و با انجام برنامه ی چند ماهه، اطلاعاتي از تردد يك محموله مواد مخدر كه قصد انتقال مواد افيوني را داشت، مطلع شد.
وي افزود: در اين شرايط ماموران پليس امنيت عمومي شهرستان كهنوج با انجام اقدامات اطلاعاتي و پليسي ضمن کنترل راه هاي مواصلاتي ، آخرين محل تردد اين محموله را شناسايي كردند . فرمانده ی انتظامي كهنوج، اظهار داشت: پليس امنيت عمومي به همراه ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر و يگان تکاوري 116کهنوج در يك عمليات ضربتي با اشرار و قاچاقچيان مسلح، درگير و در اين عمليات، موفق شدند يک دستگاه خودروي زانتيا حامل مواد مخدر را توقيف و در بازرسي از آن 293 كيلوگرم تریاک را كشف کنند. سرهنگ بهرامي بيان كرد: در اين رابطه سه نفر قاچاقچي دستگير و به همراه مواد كشف شده براي سير مراحل قانوني تحويل مقامات قضايي شدند. وي تاکید کرد: از شهروندان مي خواهيم تا در صورت برخورد با هرگونه موارد مشكوك در زمينه انتقال، فروش و توزيع مواد مخدر، سريعأ مراتب را از طريق سامانه 110 به پليس اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به شناسايي و دستگيري متهمان اقدام شود.

دیگر مطالب شماره شماره ۴۵۹

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *