راهنمای خرید

منتشر شده در صفحه سبک زندگی | شماره 552

4 صفحه اینستاگرام
که لوازم شیک دکوراسیون منزل می فروشند
راهنمای خرید: این شبکه های اجتماعی در کنار همه مضراتشان، خوبی هایی هم دارند که یکی از آن ها همین آسان کردن خرید برای ما است. چه کسی بدش می آید در حالی که روی مبل گرم و نرم خانه اش لم داده است از طریق گوشی موبایلش شوروم هایی که وسایل و لوازم دکوراسیونی می فروشند را بالا و پایین کند و اجناسش را از نظر بگذراند و سر فرصت مبلمان و لوازم دکوری مورد نظرش را انتخاب کند و بعد هم برای آخر هفته برنامه اش را بچیند برای سر زدن به این شوروم ها و خریدی هدفمند؟ اگر شما هم مشتاق هستید تا این تجربه را کسب کنید پیشنهاد می کنم از همین جا و همین مطلب شروع کنید، در ادامه این مطلب 4 صفحه اینستاگرام معرفی می کنیم که مبلمان ها و لوازم دکوراسیونی می فروشند. پس با ما همراه باشید تا در کمترین زمان به بهترین نتیجه ها برسید.
مبلمان مدرن اس ام ای
آدرس صفحه اینستاگرام: smafurnituretehran
شاید در نگاه اول فکر کنید که مبلمان های این صفحه چندان تفاوتی با دیگر مبلمان ها ندارد، اما ما به شما می گوییم که باید در نظرتان تجدید کنید، و خیلی ریزبینانه تر به این مبلمان ها نگاه کنید، جزییات این مبلمان ها متحیرتان می کند، تا روی مبل های راحتی این گالری ننشینید تفاوتشان را با دیگر مبلمان ها متوجه نخواهید شد، پارچه های رو مبلی با نهایت دقت و ظرافت انتخاب شده اند، و این دقت را در تمام جزییات این مبلمان ها می توانید ببینید و حس کنید.
مبلمان آیداد سنتر
آدرس صفحه اینستاگرام: idadcenter
این شوروم جزو آن دسته از شوروم هایی است که به سبک تلفیقی کار می کند، یعنی در آن هم می توانید سبک های مختلف دکوراسیونی را ببینید. آنقدر تنوع محصولات این شوروم زیاد است که مطمئن باشید خرید کردن از آن جا برای تان راحت نخواهد بود. نکته ای که در طراحان مبلمان های این مجموعه حسابی به چشم می آید، رنگ های عموما روشن و براقی است که برای پارچه های رو مبلی استفاده شده است.
گالری آرمادی آرت
آدرس اینستاگرام: armadiartiran
شرکت آرمادی آرت یکی از آن شرکت های خوبی است که در زمینه سینک های روشویی برای سرویس بهداشتی فعالیت می کند و امکان ندارد سینکی که مد نظرتان است را آن جا پیدا نکنید، خوبی این مجموعه این است که همه جور سبکی برای محصولاتش دارد از مدرن و کلاسیک گرفته تا مینیمال و سلطنتی.
ادل گروند گالری
آدرس صفحه اینستاگرام: edelgrundiran
دکوراسیون زیبای ایرانی با فرش های اصیل ایرانی معنی پیدا می کند. اما شاید شما بخواهید این فرش ها به صورتی مدرن‌تر در دکوراسیون داخلی خانه تان استفاده کنید. که دراین صورت این گالری این کار را برای شما انجام می دهد. در واقع کار این گالری این است که فرش و گلیم کاملا دستباف ایرانی با پشم دست ریس و رنگ های گیاهی با طرح های روز اروپا در اختیار شما قرار دهد.

15

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :