در حاشیه

منتشر شده در صفحه صفحه آخر | شماره 547

راهکار عجیب یک بیمارستان برای گرفتن هزینه زایمان!
مسئولان بیمارستانی در تهران وقتی زنی نتوانست هزینه زایمان دو قلوهایش را پرداخت کند، یکی از نوزادان را 27 روز در بیمارستان نگه داشتند و او را تحویل مادرش ندادند. به گزارش جام جم آنلاین مادر این دوقلو ها گفت: بعد از زایمان متوجه شدم خدا به من دوقلوی پسر و دختر داده است. این تازه اول مشکلاتم بود. همسرم برای ترک اعتیاد به کمپ رفته بود ودر این شهر، تنها و بی‌پول بودم. فردای آن روز وقتی برای ترخیص به حسابداری بیمارستان رفتم، آنها گفتند به خاطر این که دوقلو به دنیا آورده‌ام باید دوباره پول به حسابشان واریز کنم. شوکه شده بودم من برای هزینه اولیه بیمارستان زندگی‌ام را فروختم و دیگر پولی نداشتم تا هزینه‌های بیمارستان را پرداخت کنم. هرچه به مسئولان و مدیر بیمارستان گفتم پولی ندارم آنها باور نکردند و من و دخترم را از بیمارستان ترخیص کردند و پسرم را گرو نگه داشتند تا زمانی که هزینه بیمارستان را بپردازم. مادر دوقلوها افزود: در این 27 روز خیلی تلاش کردم تا هزینه بیمارستان را فراهم کنم اما به نتیجه نرسیدم و حالا باید حدود هفت میلیون تومان پرداخت کنم. چندبار به بیمارستان رفتم اما فرزندم را ترخیص نکردند. در بیمارستان به نوزاد 27 روزه‌ام رسیدگی نمی‌شود و پسرم بشدت ضعیف شده و من نگران حالش هستم. من خودم بیمارم و قادر به کار کردن نیستم تا هزینه بیمارستان را بدهم. نمی‌دانستم چکار کنم تا فرزندم را بار دیگر در آغوش بگیرم به همین خاطر تنها راهی که به ذهنم رسید، شکایت از بیمارستان است.

انتقام پنج پسر از مزاحم تلفنی
خواهرانشان
جوانی که برای پنج دختر همسایه مزاحمت پیامکی ایجاد کرده بود، به انتقام سخت برادران آنان گرفتار شد. به گزارش جام نیوز پسر 23 ساله‌ای به نام حمید که اهل خواف بود از چندی پیش با به دست آوردن شماره تلفن‌های چند دختر جوان که در همسایگی همدیگر زندگی می‌کردند برای آنان ایجاد مزاحمت می‌کرد. پسر جوان با ارسال پیامک و تماس‌های بی‌پاسخ، آرامش این دختران جوان را بر هم زده بود. در این میان، یکی از این دختران که نگران بود، موضوع را به برادرش اطلاع داد و همین کافی بود تا چهار برادر دیگر دختران همسایه نیز در جریان این مزاحمت‌های تلفنی قرار گیرند. آنان که به شدت عصبی شده بودند دور هم جمع شدند و با طرح نقشه‌ای تصمیم گرفتند از پسر مزاحم انتقام بگیرند پنج پسر عصبانی با نقشه‌ای ماهرانه و در حالی که جوان مزاحم را شناسایی کرده بودند، به مغازه «حمید» رفتند و او را به بهانه تعمیر خودرو به یک گاراژ کشاندند. جوان 23 ساله که نمی‌دانست باید تاوان اقدامات سیاه خود را بدهد، ناگهان از سوی برادران خشمگین ربوده شد و با یک وانت‌بار به کوهی در اطراف شهر خواف انتقال یافت و پنج پسر خشمگین او را به شدت به باد کتک گرفتند و در تماس با خانواده وی اطلاع دادند که پسرشان را به خاطر مزاحمت به دامنه کوه برده و رها کرده‌اند.

بالاخره مجری جنجالی ماه رمضان
به حرف آمد!
فرزاد جمشیدی مجری برنامه‌های مذهبی تلویزیون در سالیان اخیر، در مرکز اخبار جنجال‌برانگیزی قرار گرفت که حضورش در صدا و سیما را تحت‌تاثیر قرار داد. این روزها او در گفتگویی به شکل مستقیم در این باره سخن گفته و علیه رسانه‌هایی که اخباری در این رابطه منتشر کرده‌اند موضع گرفته است. جمشیدی در این گفتگو می‌گوید که هیچ برخورد منفی از مردم دریافت نکرده، از صدا و سیما گله‌ای ندارد و در هیچ پروسه قانونی ممنوع‌التصویر نشده است. جمشیدی علت خروج‌اش از سازمان را «نوع نگاه برخی از آن دست‌های پنهان» عنوان می‎‌‌کند. او همچنین ادعا می‌کند که در تاریخ جمهوری اسلامی سابقه نداشته که رسانه‌ها با این عطش سراغ پرونده‌ای بروند. جمشیدی همچنین مدارکی دال بر عدم سوءپیشینه‌اش نشان می‌دهد و می‌گوید که حتی اگر یه ثانیه محکوم شده بود، در این مدارک نشانی از آن موجود می‌بود. او همچنین با قاطعیت، رای دادگاه درباره پرونده‌اش را برائت عنوان کرد و تصویری از زنی با چشم‌های پنهان شده در رسانه‌ها را که در کنار تصویر خودش منتشر شده بود، بی ربط دانست که از سایت‌های زیبایی برداشته شده است. او فعالیت این روزهایش را نگارش کتابی با عنوان فرهنگ جامع مشاهیر عنوان کرد و ادامه داد که آن چه بر سر او آمده، بسیار کمتر از اتفاق‌های منفی است که برای مشاهیر این سرزمین اتفاق افتاده است.

15

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :