همه از برجام خوشحال هستند جز صهیونیست ها

منتشر شده در صفحه کاغذ اخبار | شماره 544

رئیس جمهور در مجلس:
همه از برجام خوشحال هستند
جز صهیونیست ها

حجت الاسلام حسن روحانی که برای ارائه لایحه بودجه ۹۵ و برنامه ششم توسعه به مجلس رفته بود، سخنان خود را با تشریح ابعاد رفع تحریم‌ها پس از اجرای برجام آغاز کرد. گزیده صحبت های روحانی را در ادامه به نقل از خبرآنلاین بخوانید:
آنچه ما در برجام به دست آوردیم دستاورد ملت و همه قوا بود نه تنها دولت.
اگر نیروهای مسلح ما ثبات و امنیت را در کشور حفظ نمی‌کردند و کشور ما آرام نبود ، امکان موفقیت در مذاکرات به وجود نمی‌آمد.
در برجام جناحی بر جناحی پیروز نشد بلکه ملت ایران است که پیروز شده است. در برجام کسی شکست نخورد؛ نه در داخل کشور ونه کشورهایی که با ما مذاکره می‌کردند. از برجام همه خوشحالند جز صهیونیست‌ها.
از حمایت‌ها و پشتیبانی رهبرمعظم انقلاب، نمایندگان مجلس، هیات رئیسه مجلس و به ویژه رئیس مجلس تشکر می کنم. رهبری معظم انقلاب در تمام مراحل مذاکرات راهنما، حامی و هادی ما بودند و چارچوب های مذاکرات را مشخص کرده و همواره ناظر دقیقی بر این حرکت مهم تاریخی بودند.
مذاکرات هسته‌ای صورت حقیقتاً یکی از برگ‌های زرین تاریخ کشور است. ما طی این مذاکرات توانستیم قدرت‌های بزرگ را وادار کنیم تا حقوق هسته‌ای ما را به رسمیت بشناسند، پروژه ایران‌هراسی را با شکست مواجه کنیم و چهره مخدوشی که از ما در جهان ایجاد کرده بودند، بازسازی کنیم.
موفقیت به دست آمده در مذاکرات هسته‌ای اعتماد به نفس ملی را افزایش داد و سرمایه سیاسی و اجتماعی بزرگی برای دولت ایجاد کرد که محصول افزایش اعتبار داخلی و بین‌المللی است.
به ثمر رسیدن مذاکرات نشان داد که بهره‌برداری شفاف و همراه با اعتمادسازی از توانمندی هسته‌ای هیچ‌گونه مغایرتی با برداشته شدن تحریم‌ها و بهره‌گیری از امکانات و ظرفیت‌های جهانی در دستیابی به رشد اقتصادی و توسعه و همچنین اشتغال برای جوانان ندارد.

18

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 4
  • امروز: 103
  • دیروز: 645
  • هفته: 31,236
  • ماه: 70,417
  • سال: 154,182