هشت نکته طراحی منزل برای لذت بردن از خانه اجاره ای

منتشر شده در صفحه سبک زندگی | شماره 540

هشت نکته طراحی منزل برای لذت بردن از خانه اجاره ای
زندگی در یک خانه اجاره ای می تواند کمی سخت باشد به واسطه اینکه شما نمی توانید آن طور که دوست دارید تغییراتی را در رنگ دیوارها و کلیات خانه ایجاد کنید. اما ما قصد داریم با ارائه چند راه کار ساده به شما کمک کنیم تا از زندگی در خانه اجاره ای تان بیشترین لذت را ببرید.
1.استفاده از تابلوهای هنری بزرگ و کاغذ دیواری‌های قابل تعویض برای پوشاندن فضاهای زشتی است که نمی‌توان آن‌ها را رنگ کرد.
2.با استفاده از مبلمان، قالیچه های رنگارنگ، وسایل تزیینی رنگی و پرده های رنگی و طرح دار هم می‌توانید رنگ را وارد خانه اجاره‌ای خود کنید.
3.راه‌های زیادی برای پنهان کردن چیزهایی که در خانه‌های اجاره‌ای به آن‌ها علاقه ندارید وجود دارد استفاده از گیاهان یکی از بهترین‌ها راه‌ها برای پنهان کردن چیزهایی است که به آن‌ها علاقه ندارید.
4.استفاده از پرده‌های مناسب حس و حالی کامل و پخته به فضای خانه می‌دهد. چه از دیوارهای تمام‌سفید خانه اجاره‌ای خود بیزار هستید، و چه آپارتمان شما دارای عنصری معمارانه نیست که به شما انرژی مثبت بدهد، استفاده از پرده‌های مناسب و زیبا می‌تواند ظاهر کلی اتاق شما را جذاب‌تر کرده و به آن جلوه‌ای شاد و سرزنده بدهد.
5.کسانی که در مورد پول خرج کردن در یک خانه اجاره‌ای مردد هستند باید کمی در مورد تفکر خود در این زمینه تجدید نظر کنند. شما می توانید بر روی وسایلی سرمایه‌گذاری کنید که می‌توانید آن‌ها را با خود به خانه بعدی ببرید.
6.انجام برخی از تغییرات بسیار کارامد است، اما این تغییرات را از یاد نبرید. از لوسترهای زشت و بی‌کیفیت گرفته تا روکش‌های نامناسب درهای ورودی می‌توان عناصر زیادی را تغییر داد. دوباره تکرار می‌کنیم تغییرات و نحوه نصب عناصر اصلی را از یاد نبرید تا هنگام ترک این خانه به راحتی بتوانید آن‌ها را سر جای خودشان بگذارید.
7.استفاده از فضاهای نگهدارنده در هر فضای کوچکی ضروری است. این فضاهای نگهدارنده باید به راحتی نصب شوند و بتوانید هنگام نقل مکان از این خانه آن را با خود به خانه بعدی ببرید. اکنون در بازار گزینه‌های زیادی در دسترس شما هستند و شما می‌توانید بر اساس نیاز خود دست به انتخاب بزنید.
8.خانه اجاره‌ای خود را بر اساس سلایق خود طراحی کنید.
بارها با افرادی مواجه شده‌ایم که معتقدند چون خانه‌ای که در آن زندگی می‌کنند متعلق به آن‌ها نیست، بهتر است هیچ خرجی در آن نکنند و آن را بر اساس سلیقه خود طراحی نکنند. آن‌ها به دنبال ایده‌آلی هستند که شاید هیچ‌گاه هم به آن دست نیابند.
شرایط خانه اجاره‌ای خود را به دقت بسنجید و ببینید که چه تغییراتی را با توجه به توان مالی‌تان می‌توانید در آن اعمال کنید. سعی کنید فضای زندگی خود را بر اساس نیازها و سلایق خود طراحی کنید، حتی اگر این فضا متعلق به شما نباشد.

14

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :