اگرحل مسئله ایران با قدرت‌های دنیا افتخار نیست، لابد فشار روی ملت افتخار است

منتشر شده در صفحه کاغذ اخبار | شماره شماره 496

اگرحل مسئله ایران با قدرت‌های دنیا افتخار نیست، لابد فشار روی ملت افتخار است
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به برخی انتقادات و توهین‌هایی که به رئیس جمهور می‌شود، اظهار کرد: ما برای حل مشکلات مردم و کشور باید این مسائل را تحمل کنیم و نباید از کوره در برویم و ناراحت شویم؛چراکه آمده‌ایم مشکلات را حل کنیم. گزیده صحبت های جهانگیری در پنجمین کنفرانس بین‌المللی صنعت احداث و انرژی را به نقل از ایسنا بخوانید:
مردم در انتخابات سال 92 با حرکتی که انجام دادند مدیریت کشور را وارد ریل صحیح خود کردند.
همین افرادی که در هشت سال گذشته، رئیس جمهور به هر صورت که می‌خواست حرف می‌زد و هر کاری که می‌خواست با منابع کشور انجام می‌داد، یک بار لب به اعتراض علیه آن رئیس جمهور نگشودند،‌ امروز با این تعابیر راجع به رئیس جمهور حرف می‌زنند و به او اهانت می‌کنند.
مردم ایران باید بدانند که در طول هشت سال گذشته 950 میلیارد دلار درآمد حاصل از نفت چه شد؟
{ با اشاره به اظهارات برخی که می‌گویند کجای این کار افتخار دارد} اگر این نتایج افتخار نیست حتماً فشارهای روی ملت افتخار است، در همه نظرسنجی‌هایی که درباره توافق هسته‌ای صورت گرفته است بیش از 85 درصد مردم از این موضوع حمایت کرده‌اند. مراجع، مقام معظم رهبری و مجلس شورای اسلامی نیز این توافق را تأیید کرده‌اند.
پیش از تحریم‌ها بیش از 2 میلیون و 300 هزار بشکه نفت در روز صادر می‌شد که پس از تحریم‌ها این میزان به کمتر از 1 میلیون بشکه رسید.
در دولت سعی کرده‌ایم که در سال جاری و با لحاظ همه محدودیت‌های بودجه‌ای با اتخاذ راهکارهایی حدود 15 هزار میلیارد تومان بودجه به بخش عمرانی تخصیص دهیم.
در دوران پساتحریم توان مهندسان ایرانی نادیده گرفته نمی‌شود. دولت حتماً در این زمینه قوانین را رعایت می‌کند و نمی‌گذارد حق بخش خصوصی در دوران پساتحریم ضایع شود.

21

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 163
  • دیروز: 277
  • هفته: 2,731
  • ماه: 9,477
  • سال: 107,148