خبر

منتشر شده در صفحه گود ورزش | شماره 816

مدیر عامل باشگاه مس کرمان: 

 فقدان آیت الله هاشمی تا ابد دل‌های پاک مردم ایران را غم‌زده خواهد کرد

مدیر عامل باشگاه مس کرمان آخرین وضعیت این باشگاه و تیم فوتبال مس کرمان را تشریح کرد.

سیدامجد مسعودزاده در ابتدای صحبت‌های خود فوت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به ملت ایران تسلیت گفت و ابراز داشت: بی‌شک آیت‌الله رفسنجانی یکی از شخصیت‌های بزرگ و ماندگار کشور خواهند بود و فقدان ایشان تا ابد دل‌های پاک مردم ایران را غم‌زده خواهد کرد. به نوبه‌ی خود و به نمایندگی از باشگاه مس کرمان این اتفاق تلخ را به عموم مردم ایران تسلیت می‌گویم و امیدوارم که روح ایشان قرین رحمت الهی باشد.

مدیر عامل باشگاه مس کرمان با اشاره به پیروزی تیم فوتبال مس در شیراز و در هفته‌ی اول دور برگشت لیگ یک گفت: جا دارد بابت این پیروزی تشکر ویژه‌ای از کادر فنی و بازیکنان پرتلاش تیم داشته باشم که با نهایت سعی و تلاش خود و با توانی دو چندان این سه امتیاز خارج از خانه را کسب کردند. ایشان افزودند: در همین رابطه باید از هواداران با غیرت تیم که در شیراز جانانه تیم را تشویق کردند و رنج سفر به این شهر را به عشق تیم خود تحمل کردند نیز  تشکرات ویژه خود را اعلام بدارم و قدردانی کل تیم را نسبت به آن‌ها اعلام بدارم. مسعودزاده با اشاره به تاکید بر تداوم این نتایج خوب گفت: این پیروزی تاثیر به سزایی در روحیه‌ی تیم ما خواهد داشت و قطعا در ادامه‌ی راه با انگیزه و توانی که بازیکنان تیم در زمین از خود نشان خواهند داد، در نیم فصل دوم از این دست نتایج بیشتر خواهیم داشت تا با همت کادر فنی و بازیکنان، تیم به جایگاه واقعی خود برسد. وی افزود: بر اساس ادامه‌ تصمیمات جمعی که در باشگاه اخذ می‌شود، مشغول فعالیت در بازار نقل و انتقالات نیم فصل هستیم و تاکنون بر اساس شرایط موجود، مهره‌هایی که مد نظر بوده‌اند را جذب کرده‌ایم و فعالیت در این زمینه ادامه دارد تا تقویت اصولی تیم به خوبی انجام شود. مدیرعامل باشگاه مس با تشکر از تلاش کلیه ورزشکاران باشگاه مس گفت: چندی پیش تیم تیراندازی بانوان مس عنوان سومی لیگ برتر را کسب کرد که جای تبریک و تشکر از این عزیزان را دارد و همچنین با شایستگی که تیم مس ب از خود نشان داد زمینه برای حضور جوانان شایسته این تیم در دور بعد بازی‌های لیگ سه فراهم گردید. سایر تیم‌های باشگاه نیز با تمام توان در مسابقات خود حاضر هستند که آرزوی موفقیت برای تمامی ورزشکاران باشگاه مس را داریم.

 

سرانجام ساخت زورخانه راور آغاز شد

با پیگیری های صورت گرفته عملیات اجرایی ساخت زورخانه باستانی شهرستان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان در محل مجموعه ورزشی شهید شبستری راور آغاز شد.

به گزارش کاروانسرا؛ با توجه به اینکه تاسیس زورخانه پوریای ولی راور به سال ۱۳۱۹ بر می گردد و بیش از ۷۰ سال از عمر ساختمان آن می گذرد، مستهلک شدن این بنا مایه نگرانی ورزشکاران این رشته در راور شده بود و کاروانسرا نیز در چند روز گذشته خبری تحت عنوان «تنها زورخانه راور با بیش از ۷۰سال قدمت رو به ویرانی است»در خروجی سایت خود قرار داد. اما خوشبختانه با پیگیری های اداره ورزش و جوانان و فرماندار راور عملیات اجرایی ساخت زورخانه باستانی شهرستان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان در محل مجموعه ورزشی شهید شبستری راور آغاز شد. بر اساس گفته رئیس اداره ورزش و جوانان راور مساحت این زورخانه حدود 900 متر مربع است و در مرحله اول قرار است تا نوروز 96 فونداسیون این بنا آماده شود و بر اساس برآورد انجام شده هزینه ساخت این زورخانه 800میلیون تومان است.

 

 

7

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :