ابراهیم زاده سرمربی تیم صنعت مس: می‌کوشیم شرایط خود را در جدول رده بندی بهبود بخشیم

منتشر شده در صفحه گود ورزش | شماره 815

ابراهیم زاده سرمربی تیم صنعت مس: 

می‌کوشیم شرایط خود را در جدول رده بندی بهبود بخشیم

 

دیدار تیم های فجر سپاسی شیراز و مس کرمان عصر جمعه در هفته هجدهم رقابت های فوتبال دسته اول کشور با نتیجه 2 بر صفر به سود مس کرمان در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز پایان یافت.

 منصور ابراهیم زاده سرمربی مسی ها پس از این بازی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: با تغییر و تحولاتی که در نیم فصل دوم در تیم خود داشتیم ترکیب جدیدی را در بازی امروز به میدان فرستادیم و می کوشیم شرایط خود را در جدول رده بندی بهبود بخشیم.

وی افزود:برابر فجر بازی خوبی ارایه دادیم و در نهایت توانستیم به این تیم خوب که مشکلات زیادی دارد 2 گل بزنیم .

ابراهیم زاده ادامه داد: حیف از فجر است که به این روز افتاده و باید از غلام پیروانی سرمربی این تیم فجر حمایت کرد تا در ادامه بتواند شرایط بهتری پیدا کند.

 پیروانی: حق مس برد بود

غلامحسن پیروانی سرمربی تیم فجر سپاسی در پایان بازی تیمش در مقبال مس کرمان گفت: شش بازیکن اصلی ما سرباز بودند و با پایان خدمت از تیم جدا شدند.

وی افزود: چند بازیکن جدید که سرباز هستند به خدمت گرفته ایم و باید بینیم با آنها در رقابت های فوتبال چه کار خواهیم کرد.

پیروانی ادامه داد: برابر مس کرمان خوب بازی نکردیم و تیم حریف حقش برد بود و به آنها تبریک می گویم .

وی در مورد حضور تیم فجر شهید سپاسی شیراز در رقابت های فوتبال ارتش های جهان گفت: اگر رقابت های فوتبال دسته اول را تعطیل نکنند شرکت نخواهیم کرد.

وی اضافه کرد: در صورتی که مسئولان سازمان لیگ به ما قول بدهند بازیهای معوقه را پشت سرهم برگزار نکنند آنگاه در مسابقات ارتش های جهان شرکت خواهیم کرد.

پیروانی ادامه داد: در رقابت های فوتبال ارتش های جهان که از 27 دی ماه در کشور عمان آغاز می شود، با تیم های آلمان، الجزایر و برزیل هم گروه هستیم و در نخستین بازی به مصاف آلمان می‌رویم .

 

11

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :