صعود چشمگیر تنیس بازان دختر مس در رنکینگ ایران

منتشر شده در صفحه گود ورزش | شماره 809

صعود چشمگیر تنیس بازان دختر مس در رنکینگ ایران

پینگ‌پنگ‌باز نوجوان دختر باشگاه مس کرمان، در رنکینگ جدید فدراسیون تنیس روی میز با جهشی فوق‌العاده به رتبه‌ی دوم این جدول رسید.
مهشید اشتری که در سن نوجوانی استعدادهای فوق‌العاده‌ی خود در رشته‌ی تنیس روی میز را به رخ همگان کشیده است، در رقابت‌های لیگ برتر فصل قبل تنیس روی میز بانوان کشور به همراه تیم مس عنوان نایب قهرمانی را کسب کرده بود. او که در سال گذشته در عرصه‌ی ملی و به همراه تیم ملی نوجوانان نیز در رقابت‌های مختلف بین‌المللی خوش درخشیده بود، با امتیازهای مختلفی که کسب کرد در رنکینگ کلی و جدید فدراسیون تنیس روی میز کشور نیز با جهشی خیره کننده از رتبه‌ی بیست و دوم کشور خود را به رده‌ی دوم این جدول رسانده است.
اشتری با جمع امتیاز ۱۰۹۴ امتیاز بعد از نهدا شهسواری با ۱۱۱۶ امتیاز در رده‌ی دوم این رنکینگ قرار دارد.
در بین ده نفر برتر این رنکینگ نام یکی دیگر از تنیسورهای تیم مس نیز به چشم می‌خورد و صبا صفری دیگر بازیکن تیم بانوان تنیس روی میز مس با امتیاز ۱۰۱۵ امتیاز در رده‌ی نهم قرار گرفته است و سه رده نسبت به رنکینگ قبلی صعود داشته است.
تیم تنیس روی میز بانوان مس که با سه عنوان قهرمانی پیاپی در لیگ برتر و یک نایب قهرمانی در بازی‌های فصل گذشته، در تدارک شرکت در این فصل از رقابت‌ها نیز می‌باشد و معصومه ارژنگ مربی پرافتخار تیم تنیس روی میز مس در حال رایزنی برای تدارک یکاردوی خوب و آماده سازی یک تیم قوی می‌باشد.

54

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :