رحمتی نمی‌خواست بازی کند!

منتشر شده در صفحه کافه | شماره 800

رحمتی نمی‌خواست بازی کند!
استقلال از جام حذفی کنار رفت تا یکی از وعده های مسئولان این باشگاه در این فصل محقق نشود. شکست استقلال مقابل نفت را می توان دراماتیک تلقی کرد. شاگردان منصوریان ابتدا با پنالتی که اکثر کارشناسان داوری آن را اشتباه دانستند از حریف عقب می افتد، سپس این گل را توسط جابر انصاری جبران می کند و بهنام برزای تعویض طلایی منصوریان تیمش را در این بازی برای اولین و آخرین بار از شاگردان دایی پیش می اندازد اما کرنرهای مرگبار مبعلی طی دو دقیقه استقلال را از جام حذفی کنار می زند.
قبل از آغاز بازی و زمان گرم کردن تیم، کاپیتان استقلال توسط یکی از نیمکت نشینان به سرمربی تیم پیغام می دهد به دلیل «بیرون روی» قادر به بازی کردن نیست. منصوریان هم بعد از چند جمله صحبت کردن با رحمتی، سیدحسین حسینی دروازه بان دومش را به زمین می فرستد تا گرم کند.
در آخرین لحظات که تیم آماده می شد با حسینی به زمین برود، تصمیم رحمتی عوض می شود و اعلام می کند شرایطش مناسب شده و می تواند بازی کند.
هنگامی که آبی پوشان در رختکن آخرین مراحل آماده سازی شان برای ورود به میدان را می گذرانند و طبق یک رسم متداول و قدیمی در فوتبال ایران در رختکن گرد هم جمع شدند تا با گذاشتن دست روی دست یکدیگر «یاعلی» گویان به زمین بروند، خبری از رحمتی نبود. گویا او در سرویس بهداشتی بوده!
نیمه نخست مسابقه تمام می شود و استقلالی ها که یک بر صفر از حریف عقب بودند وارد رختکن می شوند تا صحبت های سرمربی تیم را بشنوند. اما جای یک بازیکن در رختکن خالی بود. سید مهدی رحمتی بین دو نیمه هم در رختکن حضور نمی یابد و اصرار اعضای کادر فنی استقلال برای مجاب کردن وی جهت حضور در رختکن بی نتیجه می ماند. رحمتی اعلام می کند سردش است و ترجیح می دهد به جای آن که در رختکن صحبت های منصوریان را گوش کند، بیرون از رختکن کنار شوفاژ بنشیند. بالطبع او بین نیمه نیز در حلقه اتحاد استقلالی ها قبل از حضور در میدان حضور ندارد.
همه این اتفاقات نشان می دهد در خوشبینانه ترین حالت، کاپیتان استقلال یا به لحاظ روحی و روانی آمادگی حضور در این میدان را نداشته و یا واقعا از بیماری رنج می برده. اما هرچه بوده او بدون تمرکز به میدان رفت و رفتارش هم طبیعتا باعث بر هم خوردن تمرکز تیمی و حتی اعضای کادر فنی می شود./سایت نود

43

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 70
  • دیروز: 98
  • هفته: 2,288
  • ماه: 9,550
  • سال: 105,310