نامه‌ یک جوان جیرفتی خطاب به امام‌جمعه جیرفت: چطور برای سخنرانی بدون مجوز احمدی‌نژاد رضایت ائمه معصوم را لحاظ نفرمودید؟

منتشر شده در صفحه صفحه اول | شماره 785

نامه‌ یک جوان جیرفتی خطاب به امام‌جمعه جیرفت:

چطور برای سخنرانی بدون مجوز احمدی‌نژاد

رضایت ائمه معصوم را لحاظ نفرمودید؟

امام‌جمعه جیرفت در حالی با سخنرانی علی مطهری مخالف است که او از سخنرانی بدون مجوز محمود احمدی‌نژاد در جیرفت حمایت کرده بود.

یک جوان جیرفتی در نامه‌ای خطاب به حجت‌الاسلام کرمی پور همین موضوع را از وی سؤال کرده. در این نامه آمده است: 

«امام‌جمعه محترم جیرفت

عرض سلام و تحیت به روح ملکوتی امام راحل و ارواح پاک شهدا و آرزوی توفیق برای ولی‌فقیه مسلمین و خدا قوت خدمت شما

جسارت نشود به‌عنوان یک جوان جیرفتی از محضر شما سؤالی دارم اگر شأن شما اجازه پاسخ بدهد. چگونه آن زمان که بدون هیچ مکتوب و مجوز و حتی نیم‌نگاهی ولو به نظر اقلیت مردم مخالف رئیس‌جمهور سابق، به دیدارشان شتافتید رضایت ائمه معصوم را لحاظ نفرمودید؟ حتی شم قوی سیاسی که یک امام‌جمعه منتصب از سوی شخص رهبری باید داشته باشد این نهیب را به وجدان شما نزد که کارهای این مرد از جمله 11 روز خانه نشینی دل رهبری را خون کرد اما شما او را آوردید و در خطابه نماز جمعه هم با افتخار بیان کردید. اما الان که یک نماینده‌ی ملت و مردمی قرار سخنرانی دارد بیانیه می‌دهید؟ امیدوارم سعه ی صدر بنیان‌گذار انقلاب اسلامی در قبال نصیحت‌های کودک دبستانی هنوز در خاطرتان باشد. چراکه می‌خواهم توصیه‌ای به مقام عظمای شما داشته باشم. نام جیرفت را نه با اعلامیه و بیانیه بی‌سبب بلکه با همنوایی با مردمتان پرآوازه گردانید. به روستاها سرکشی کنید و معیشت مردم را علی وار سامان دهید. بگذارید نام نیک باقی بماند از علمای جیرفت که علم مخالفت برداشتن با هر حرکت با ربط و بی‌ربطی در کارنامه سیاسی مسئولین جیرفتی بسیار است. از خدا برای شما توفیق خدمت به خلق و برای مردم جیرفت… چه بخواهم جز صبوری بیش‌ازپیش. من الله توفیق، جوان جیرفتی»

حجت‌الاسلام کرمی پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته جیرفت در رابطه با سخنرانی علی مطهری در کرمان گفته بود: «اگر این سخنران بیاید و در کرمان سخنرانی کند مردم پی به این مطلب می‌برند که برخی از مسئولان ما غیرت دینی و اعتقادی‌شان را ازدست‌داده‌اند. ان‌شاء‌الله تا 16 آذرماه جاری برخی مسئولان ما حواسشان را جمع کنند در غیر این صورت با مردم انقلابی و درصحنه ما طرف خواهند شد و نمی‌گذارند، چنین اتفاقی رقم بخورد. جمله‌ای اعلام کردند که جامعه روحانیت مبارز جیرفت موافقت خودشان را با سخنرانی این فرد اعلام کرده‌اند که این موضوع خلاف واقع است و چنین چیزی نیست و جامعه روحانیت مبارز جیرفت هیچ موضع مثبتی در رابطه با آمدن این آقا به کرمان ندارد. غیرت دینی مردم و مسئولان مشهد موجب شد تا نگذارند، این فرد سخنرانی کند، حالا باید دید غیرت دینی مسئولان استان ما چقدر است.» این در حالی است که امام‌جمعه جیرفت در یادواره شهدا با سخنرانی احمدی‌نژاد که به گفته فرماندار جیرفت مجوز نداشت، به سخنرانی پرداخت.

 

46

‏1 نطر برای “نامه‌ یک جوان جیرفتی خطاب به امام‌جمعه جیرفت: چطور برای سخنرانی بدون مجوز احمدی‌نژاد رضایت ائمه معصوم را لحاظ نفرمودید؟

  1. با سلام خدمت اون دوستی که از هیچی خبر ندارد عرض کنم یک نگاه به بیانات حضرت آقا بنداز که فرمودند یادواره شهدای به هیچ مجوزی احتیاج ندار. و کسی حق ندارد جلوی سخنرانی مراسمات یادواره شهدا بگیرد بلکه بابد کمک همراهی هم کند / و در ضمن رهبری گفتن خانه نشینی دروغ بوده اختلاف ی بین من و اقای احمدی نژاد نبوده / مطهری هم جز توهین به رهبری اشوب خراب کردن فضا نظام چیزی قصد نداشت جدیدا توهین به مقدسات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 37
  • دیروز: 164
  • هفته: 1,055
  • ماه: 5,431
  • سال: 325,129