ناطق نوری: به احمدی‌نژاد گفتم روی ابرها هستی، قهر کرد

منتشر شده در صفحه کاغذ اخبار | شماره 775

ناطق نوری:
به احمدی‌نژاد گفتم روی ابرها هستی، قهر کرد

تسنیم نوشت: حزب اسلامی‌ایران‌ زمین با ناطق نوری دیدار کرد. حجت الاسلام ناطق نوری در این دیدار با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری سال 84، گفت: «سال 84 در همین دفتر جلسه‌ای گذاشتیم، احمدی نژاد می‌گفت من برنامه دارم، مرحوم عسگراولادی هم حضور داشت. پس از آن که احمدی‌نژاد حرف‌هایش را زد، مرحوم عسگراولادی رو به من گفت: این برادر ما احساس می‌کند اسلام را فقط او می‌فهمد، انقلاب را او به اینجا رسانیده و کشور را فقط او می‌تواند اداره کند. من نیز رو به احمدی‌نژاد گفتم، حرف‌هایت را خوب گوش دادم، یا سوادت خیلی بالاست و ما نمی‌فهمیم و یا شما روی ابرها حرف می‌زنید که وی قهر کرد و رفت. بر همین اساس دیگر کاندیداها را نیز آوردیم از آن‌ها برنامه خواستیم، دفاع کردند و بعد هم دیدیم خیلی مایل نیستند کار تشکیلاتی پیش رود من هم گفتم شما را به خیر و ما را به سلامت.»
وی خطاب به اعضای شورای مرکزی حزب اسلامی ایران زمین، گفت: «اگر می‌خواهید حزب شکل بگیرد، همین اعتدال را حفظ کنید و با همین فرمان بروید، جوانان را با آغوش باز بپذیرید، عنصر اخلاق را در کار حزبی فراموش نکنید که مهم‌ترین عامل موفقیت حضرت رسول در کار تشکیلاتی خلق نیکو بود و مواضع عادلانه و منصفانه‌ای را که آقای رئوفیان در مصاحبه‌ها دارد، حفظ کنید.» وی با بیان اینکه یکی از مشکلات کشور، عدم انجام کار کارشناسی است،گفت: «باید در همه کارها به خبره آن کار مراجعه و از او سؤال کرد. خبره می تواند خبره را انتخاب کند و معنی حزب همین است. شورای مرکزی یک حزب کارشناس مسائل حزبی است که بدنه و عامه مردم در مسائل انتخابات باید به آن مراجعه کنند و او بتواند پاسخگو باشد که متأسفانه نوعاً احزاب ما این گونه نیستند که باید به این سمت حرکت کنیم تا بتوانیم خبره کار ریاست جمهوری و یا مجلس را به جامعه معرفی کنیم، امروز بیشتر احزاب ما به تعبیر مقام معظم رهبری«قبیله اند» نه حزب!» حجت الاسلام ناطق نوری افزود: «تنها حزبی که می شد حزب نامید، حزب توده بود که در کف خیابان بود و هرکسی را که خوب حرف می‌زد؛ از کارگر حمامی که مثل لنین حرف می زند که سال 46 هم به زندان افتاد، گرفته تا صف اتوبوس و قهوه خانه ها و مجالس ختم و…، همه افراد را به خود جذب می کرد. حزب توده سازوکار حزبی داشت و آنقدر قدرت گرفته بود که رژیم شاه نتوانست آن را از پا درآورد.»
وی با اشاره به تغییر وزرا، گفت: «ما قاعده بازی را بلد نیستیم، کشوری که 37 سال حکومت جمهوری اسلامی دارد نباید این‌گونه باشد، دکتر روحانی سه وزیر را که در مجلس قبلی رد شده بودند، پیشنهاد می‌کند و آن‌ها در این مجلس رأی می‌آورند! چنین چیزی بار را به منزل نمی‌رساند.»

10

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 34
  • دیروز: 133
  • هفته: 1,738
  • ماه: 7,361
  • سال: 83,733