جوابیه شرکت توزیع برق جنوب استان

منتشر شده در صفحه گردشگری | شماره 774

جوابیه شرکت توزیع برق جنوب استان
در پی چاپ خبری به نقل از سفیر جنوب در شماره ۷۶۹ مبنی بر«مجروح شدن یکی از اهالی روستای بخش جبالبارز جنوبی توسط مامورین اداره برق» از سوی مدیر عامل شرکت توزیع برق جنوب جوابیه ای به دست ما رسیده که متن کامل آن را در زیر می آید.
بخش مهمی از جهاد اقتصادی مساله تولید ملی است. «مقام معظم رهبری»
جناب آقای علیرضا احمدی گوهری
مدیرمسئول محترم روزنامه پیام ما
با سلام و احترام
بازگشت به خبر منتشر شده در شماره ۷۶۹ مورخ ۲۲/۰۸/۹۵ آن روزنامه محترم مبنی بر « مجروح شدن یکی از اهالی روستای بخش جبالبارز جنوبی توسط مامورین اداره برق»، به اطلاع می رساند که خبر مذکور خلاف واقع بوده و این مامورین برق بوده که مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند و در ضمن هیچگونه تماسی از طرف آن نشریه محترم با مسئولین این شرکت قبل از درج خبر صورت نپذیرفته است. شایسته است که آن نشریه محترم قبل از درج اخبار از صحت و سقم آنها اطمینان حاصل نماید. درهر صورت خواهشمند است دستور فرمائید جوابیه ذیل درآن نشریه محترم چاپ گردد، ضمن آنکه این شرکت آمادگی خود را جهت بازدید میدانی خبرنگار، آن نشریه محترم را از شهرستان عنبرآباد و روستای مذکور به منظور بیان واقعیت اعلام می نماید.
این شرکت برای جمع آوری انشعابات غیرمجاز روستای کغارکی که از برق بدون خرید انشعاب و نصب کنتور برای انواع مصارف از قبیل کشاورزی، گلخانه و مسکونی و … استفاده می نمایند و کارکنان و پرسنل اداره برق عنبرآباد درهر بار حضور در این منطقه برای جمع آوری انشعابات غیرمجاز با مشکلات جدیدی مواجه می گردند.
لذا جهت جمع آوری اینگونه انشعابات اداره برق با همکاری نیروی انتظامی و مراجع قضایی شهرستان اقدام به جمع آوری آنها می نماید و متخلفین نیز جهت جلوگیری از این امر اقدام به ضرب و شتم و بعضا استفاده از سلاح سرد و گرم می نمایند بطوری که در روستای کغارکی نیز به محض ورود پرسنل اداره برق، اهالی روستا با شدت با ایشان برخورد ویکی از اهالی اقدام به قدرت نمایی با اسلحه شکاری و تهدید آنها و درنهایت نیز با تحریک ایشان، سایر افراد و اهالی روستا اقدام به پرتاب سنگ به طرف مامورین اداره برق نموده اند. این اقدامات درحالی صورت گرفته که مامورین انتظامی در محل حضور داشته اند و موارد صورتجلسه گردیده است و اقدامات لازم جهت برخورد با خاطیان از طریق دادگستری شهرستان عنبرآباد در حال انجام می باشد.
عبدالوحید مهدوی نیا
رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل

لازم به ذکر است خبرنگارنشریه پیام ما بر اساس وظیفه و مسئولیت خود، عصر روز جمعه ۲۱/۸/۹۵ از دفتر تحریریه اقدام به تماس با مسئولین محترم شرکت توزیع برق جنوب نمود و بعد از اینکه پاسخی دریافت نمی کند، از طریق تلفن همراه، ساعت ۳۹/۱۶ پیامکی به جناب مهدوی نیا ارسال و ضمن معرفی خود در متن همان پیامک سوال خود را مبنی بر صحت و یا سقم این خبر جویا می شود اما متاسفانه هیچ پاسخی دریافت نمی شود.( متن و تاریخ و ساعت ارسال پیامک هنوز موجود است)

15

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 11
  • امروز: 149
  • دیروز: 644
  • هفته: 6,110
  • ماه: 15,608
  • سال: 87,994