تیم جوانان کرمان ناکام در تکرار عنوان قهرمانی زورخانه‌ای کشور

منتشر شده در صفحه گود ورزش | شماره 769

تیم جوانان کرمان ناکام در تکرار عنوان قهرمانی زورخانه‌ای کشور
تیم زورخانه ای جوانان استان که در مسابقات قهرمانی کشورشرکت کرده بود، نتوانست از عنوان قهرمانی خود در سال گذشته دفاع کند و به رتبه نایب قهرمانی رضایت داد.
جالب است بدانید این مقام نایب قهرمانی تنها در میان ۹ تیم کسب شد و تمامی استان ها حاضر نبودند و حتی در بسیاری از رشته ها تعداد شرکت کنندگان به ۲ رقم هم نرسید.
این تیم که در سال های گذشته، معمولا قهرمانی کشور را با خود یدک می کشید امسال علی رغم اظهارات رییس هیأت که در مصاحبه با هفته نامه صعود بیان کرده بود؛ «شرایط بسیار عالی به هیأت استان حاکم است واز پشتیبانی واسپانسری بانک رسالت برخوردار بودند و برای جبران شکست تیم های نونهالان ونوجوانان کرمان که امسال با شکست مواجه شدند، یک اردوی چهار ماهه شبانه روزی برای تیم جوانان تدارک دیدند که مربی خوبی را هم برای آن در نظر گرفتند که به عنوان مربی برتر کشورهم معرفی شد» نتوانستیم قهرمانی را تکرار کنیم.
به نظر می رسد حاشیه های موجود در ورزش زورخانه ای و پهلوانی استان همچنان ادامه دارد وضربات جبران ناپذیری را به ورزش استان وارد نموده است و می طلبد تا مسئولین برای جلوگیری از پسرفت این ورزش کارهای اساسی و بنیادی را انجام دهند.
نتایج کلی مسابقات انفرادی و تیمی زورخانه ای که با شرکت ۹ تیم در روزهای ۲۰و ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۵ در اصفهان برگزار گردید به شرح زیر است،
مربیان برتر:
۱-سید حمید رضا ترابی (کرمان)
۲-ابوذر ایران نژاد (اصفهان)
۳-محسن گلستانی زاده (خراسان رضوی)
مرشدی:
۱-محمد مهدی بهرامی(کرمان)
۲-علیرضا یاعلی (کردستان)
۳-علی کیوانزاده(اصفهان)
تیمی زورخانه ای:
۱-تیم اول اصفهان با ۲۷۹ امتیاز
۲-تیم دوم کرمان با ۲۶۱ امتیاز
۳-تیم سوم کردستان با ۲۴۹ امتیاز
۳-تیم سوم خراسان جنوبی با ۲۴۷ امتیاز
رشته ۲ میل بازی:(تعداد شرکت کننده ۸نفر)
۱-رسول قربانی اصفهان۱۱۰امتیاز
۲-محمدرضا عرب کرمان۶۳امتیاز
۳-محمد وفادار سمنان۶۲امتیاز
۳ و۴ میل بازی:( تعداد شرکت کننده ۶نفر)
۱-رسول قربانی(اصفهان)
۲-محمد وفادار (سمنان)
۳-محمد رضا عرب(کرمان)
رشته سنگ:( تعداد شرکت کننده ۱۰نفر)
۱-مهدی فرهمند (کرمان)
۲-پیمان جلالی (فارس)
۳-سوران الله مرادی( کردستان)
رشته کباده 🙁 تعداد شرکت کننده ۱۳ نفر)
۱-محمد راحمی (فارس)
۲-علی ارباب پور (اصفهان)
۳-مجید احمدی (کردستان)
چرخ تیز: (تعداد شرکت کننده ۹نفر)
۱-ابوالفضل رحیمی (مازندران)
۲-امیر کرنگ زاده (کرمان)
۳-علیرضا روشن (مرکزی)
چرخ چمنی: (تعداد شرکت کننده ۱۰نفر)
۱-خشایار امینی (سمنان)
۲-محمد علی قاسمی(اصفهان)
۳-امیر کرنگ زاده (کرمان)
در مجموع:
۱-استان اول اصفهان با ۴۳۲ امتیاز
۲-استان دوم کرمان با ۴۳۱ امتیاز
۳-استان سوم کردستان با ۴۰۸ امتیاز

25

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :