مجروح شدن یکی از اهالی روستای بخش جبالبارز جنوبی توسط مأمورین اداره برق

منتشر شده در صفحه حقوق و حوادث | شماره 769

مجروح شدن یکی از اهالی روستای
بخش جبالبارز جنوبی توسط مأمورین اداره برق

به گزارش سفیر جنوب، مأموران اداره برق با ماشین های شخصی در روستاهای کغارکی بخش جبالبارز جنوبی حضور پیدا کردند و به بهانه عدم پرداخت صورت حساب برق و بدهی بالای مردم این منطقه، اقدام به قطع برق و جمع آوری سیمی که برای کف کش کل روستا برای تامین آب شرب مورد استفاده قرار میگرفت کردند.
این کار ماموران و قطع برق، باعث ایجاد درگیری بین مأمورین اداره برق و مردم شد و در حین این تنش لیلا علیمرادی از اهالی این روستا مورد ضرب و شتم قرار گرفت و تعدادی از دندان ها و فک او شکسته شدند.
لیلا علیمرادی در این باره گفت : حضور مأمورین اداره برق با ماشین های شخصی در روستا باعث رعب و حشت شده بود و مردم فکر می کردند اتفاق بزرگی روی داده است.
وی افزود: برای بردن فرزندم به وسط جمعیت آمدم که به طور مستقیم بوسیله یکی از مأمورین اداره برق مورد اصابت سنگ قرار گرفتم و فک و دندان هایم شکسته شد و بعد بیهوش شدم.
دهیار این روستا ضمن تأیید این ضرب و شتم گفت: خانم علیمرادی از اهالی این روستا مورد ضرب و شتم قرار گرفته است و فک و دندان های او شکسته شده اند.
وی افزود: مأمورین اداره برق با ماشین های شخصی و تعداد تقریبا هفتاد الی هشتاد نفر که خیلی از این افراد اصلا لباس فرم اداره را نداشتند در این روستا حضور پیدا کردند .
وی اضافه کرد: اگر کسی بدهی برق داشته باشد باید قبلا صورت جلسه شود و از طریق قانون وارد عمل شوند که منجر به ضرب و شتم مردم نشود البته بعد از آمدن مأمورین اداره برق، نیروی انتظامی نیز حضور پیدا کرد.
گفتنی است شغل اکثر مردم جنوب استان کرمان کشاورزی است و تمام دارایی شان را در راه کشاورزی از دست داده اند و با گران شدن برق توان پرداخت فیش های برق را ندارند.
پیام ما جهت بررسی جزئیات این حادثه قصد گفت و گو با رئیس برق جنوب استان را داشت که متاسفانه ممکن نشد.

9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 139
  • دیروز: 166
  • هفته: 1,294
  • ماه: 4,664
  • سال: 133,598