13 مدال برگردن شناگران توان‌یاب کرمانی

منتشر شده در صفحه صفحه اول | شماره 735

۱۳ مدال برگردن شناگران توان‌یاب کرمانی
بیست و دومین دوره مسابقات شنای جانبازان و معلولین کشور یادواره هفته دفاع مقدس درمجموعه ورزشگاه آزادی تهران، با کسب سیزده مدال رنگارنگ توسط شناگران توان یاب کرمانی به پایان رسید.
سید شورش دلپسند، سرمربی تیم شنای کرمان با اعلام این خبر افزود: این مسابقات که به مدت ۲ روز و با شرکت ۱۸ تیم از سراسر کشور در تهران برگزار شد و در پایان تیم شنا کرمان با ۳ طلا، ۹ نقره و ۱ برنز به مقام پنجم تیمی دست یافت.
دلپسند افزود: اعضای تیم کرمان را در این مسابقات، ابراهیم محمدزاده، رامین شاه خسروی، سینا ضیغمی نژاد، فرزاد حسین آبادی، ایلیا کاظمیه، امیررضا نجفی نژاد و محمد کریم زاده تشکیل می دادند، ضمنا سرپرستی این تیم با سید اکبر دلپسند بود. وی ادامه داد: در این مسابقات، سینا ضیغمی با دو مدال نقره و یک مدال برنز؛ رامین شاه خسروی، سه مدال نقره؛ محمد کریم زاده، یک مدال طلا ویک مدال نقره؛ ایلیا کاظمیه، دو مدال طلا ویک مدال نقره
و فرزاد حسین آبادی با دو مدال نقره، به کار خود پایان دادند. سرمربی تیم شنا معلولان و جانبازان کرمان سطح مسابقات را بسیار بالا دانست و گفت: تیم ما می توانست جز سه تیم باشد و روی سکو برود ولی بیماری خودم که اجازه نداد در مسابقات شرکت کنم در کنار کم تجربگی و استرس بچه ها، باعث شد در امتیازات تیمی کم بیاریم و با اختلاف کمی در جایگاه پنجم قرار بگیریم. ضمن اینکه شناگران ما همه در رده های زیر ۱۸ سال بودند و با شناگران بزرگسال سایر تیم ها رقابت می کردند، با این حال از بچه ها راضی هستم و امیدواریم در سال های آتی نتایج بهتری بگیریم. دلپسند اضافه کرد: سینا ضیغمی، شناگر تیم کرمان هم به اردوی تیم ملی جوانان ایران هم دعوت شد. ضمن اینکه به سینا ضیغمی و محمد کریم زاده به دلیل درخشش، پیراهن تیم ملی از سوی فدراسیون اهدا شد.

23

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 3
  • امروز: 198
  • دیروز: 408
  • هفته: 3,928
  • ماه: 20,675
  • سال: 212,135