خبر

منتشر شده در صفحه گود ورزش | شماره 730

تیم های کشتی جوانان کرمان حریفان خود را شناختند
رقابت های کشتی جوانان آزاد گروه ج و رقابت های کشتی جوانان فرنگی گروه ب به میزبانی شهرستان خوی آذربایجان غربی روزهای 7 تا 9 مهرماه برگزار خواهد شد.
گروه ج کشتی آزاد جوانان شامل استان های : سمنان- هرمزگان- آذربایجان غربی- یزد- ایلام- چهارمحال و بختیاری- خراسان جنوبی- سیستان وبلوچستان- قزوین- قم-کرمان-کهکیلویه وبویراحمد می باشد.
ضمن اینکه در گروه ب کشتی فرنگی جوانان استان های : مازندران- اصفهان- آذربایجان شرقی- اردبیل- خراسان شمالی- مرکزی- همدان- کردستان- ایلام و آذربایجان غربی حضور دارند.
همچنین رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی کشور در گروه ج روزهای 7 تا 9 مهرماه سال جاری در شهرستان رشت استان گیلان برگزار می شود که این گروه کشتی فرنگی جوانان شامل استان های : کرمان – گیلان – بوشهر – چهارمحال و بختیاری – خراسان جنوبی – زنجان – سمنان – سیستان و بلوچستان – قزوین گلستان – هرمزگان – یزد می باشد.

بی‌اعتنایی فدراسیون به پایان مهلت فیبا و خانه‌نشینی بانوان بسکتبالیست!
فرصت دو ساله فدراسیون بسکتبال برای گرفتن مجوز قطعی حجاب برای بانوان باطل شد.
فدراسیون جهانی بسکتبال بنابر درخواست و پیگیری‌های مسلمانانِ کشورهای آمریکا و ژاپن، مهلت دو ساله‌ای را به کشورهای مسلمان داد تا در این مدت تلاش خود را در جلب نظر فیبا برای گرفتن قطعی مجوز حجاب انجام دهند اما فدراسیون بسکتبالِ ایران از این مهلت استفاده‌ای نکرد. فدراسیون جهانی بسکتبال اخیرا یک مهلت دوساله را در اختیار کشورهای مسلمان قرار داد تا بتوانند تلاش خود را برای جلب نظر فیبا انجام دهند و با گرفتن مجوز قطعی حجاب در میادین بین المللی حضور داشته باشند. اما در این دو سال فدراسیون بسکتبال ایران نتوانست حتی یک دیدار دوستانه برای ملی پوشان دختر تدارک ببیند و تنها یک اردوی مشترک در کشور ترکیه برگزار شد. دخترانِ بسکتبالیست بارها در مصاحبه های خود از نگرانی‌شان‌ در این زمینه گفتند و از اینکه اگر این مهلت به اتمام برسد دیگر شاید انگیزه‌ای برای دنبال کردن بسکتبال نداشته باشند. در این دو سال تنها کاری که مسئولان مربوطه انجام داده‌اند انداختن توپ به زمین‌های مختلف بود و هیچ کس پاسخ دقیقی برای برگزار نشدن دیدارهای تدارکاتی ملی پوشان نداد. حتی رباب شهریان معاون ورزش بانوان وزارت ورزش هم نتوانست به قول خود عمل کند و دیداری برگزار نشد.

12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 249
  • دیروز: 161
  • هفته: 1,453
  • ماه: 4,327
  • سال: 137,128