با کشته شدن 2 معلم و دانش‌آموزسال تحصیلی در سیرجان آغاز خوبی ندارد

منتشر شده در صفحه کرمان ویج | شماره 730

با کشته شدن ۲ معلم و دانش‌آموزسال تحصیلی در سیرجان آغاز خوبی ندارد

به گزارش خبرگزاری فارس از سیرجان، صبح روز گذشته در حالی که دانش‌آموزان و فرهنگیان در مدارس خود حضور می‌یافتند، سه نفر در صحنه تصادف جان خود را از دست دادند که یک دانش‌آموز و یک معلم در بین کشته‌شدگان است. این حادثه در محور سلیمانیه به سیرجان سه کیلومتری محور سیرجان به بندرعباس همان قطعه ۱۰ کیلومتری که هنوز دو بانده نشده است، رخ داد. اسماعیل جهانشاهی فرمانده پلیس راه سیرجان در این زمینه گفت: حادثه در حوزه شهر سیرجان اتفاق افتاد و علت آن انحراف به چپ کشنده تریلر ولوو و برخورد با سواری سمند است. وی بیان داشت: سمند به علت برخورد به پل در حال احداث محور سقوط کرد و راننده آن که یک معلم بود، جان خود را از دست داد و این تریلر به وانت دو کابین مزدا برخورد و سرنشینان آن که یک پدر و دانش‌آموز بودند در دم جان باختند و دو سرنشین عقب هم زخمی و به بیمارستان منتقل شدند. به گزارش فارس، اهالی سلیمانیه که بارها برای دوبانده شدن این محور تحصن کرده بودند، تعدادی در صحنه حضور داشتند و در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اعلام کردند، کجا هستند مسؤولان که قول اتمام محور را تا چند ماه داده‌اند، اما خبری نیست.
مردم گفتند، بارها شاهد این تصادفات بوده‌ایم و خیلی خانواده‌ها بی‌سرپرست و داغدار شدند، مدیرکل راه و شهرسازی شمال استان کرمان و مسوولان استان کرمان به داد ما برسید، پاسخگو باشید و اقدام کنید. شهباز حسن‌پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در این رابطه گفت: ۲۰ سال پیش که قرارداد دوبانده شدن محور سیرجان به بندرعباس را بستند و این ۱۰ کیلومتر که به شهر سیرجان وصل می‌شد، روستای پرجمعیت در آن قرارداد نبود.
وی افزود: طی چند سال گذشته و حتی امسال وزیر راه و شهرسازی و معاونان آنها از این قطعه پرحادثه بازدید کردند و اعتبار محور تأیید شده و یک شرکت پیمانکار از تهران مشغول کار برای دو بانده شدن این قطعه است و تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

8

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 11
  • امروز: 627
  • دیروز: 682
  • هفته: 6,348
  • ماه: 15,960
  • سال: 87,992