خبر

منتشر شده در صفحه کاغذ اخبار | شماره 707

امام‌جمعه تهران خطاب به دولت:
برجام را گنده نکنید
خبرآنلاین نوشت: خطیب موقت نمازجمعه تهران خطاب به دولتمردان گفت: مساله برجام را خیلی گنده نکنید چراکه مقام معظم رهبری همیشه از بد عهدی دشمن سخن می‌گویند اما دوستان حاضر نیستند از این بدعهدی‌ها یک جمله بگویند. حجت الاسلام کاظم صدیقی خطاب به دولت گفت: فرصت باقیمانده را به سیاسی‌کاری و تبلیغات انتخاباتی نپردازید، چراکه معلوم نیست فرصت مجددی برای خدمت به مردم پیدا کنید.

انتقاد معاون روحانی از دعواهای کودکانه سیاسی
ایسنا نوشت: انصاری معاون حقوقی رییس‌جمهور گفت: نباید بگذاریم افتخارات ملی در دعواهای کودکانه سیاسی گم شود و فضای ناامیدی کشور را فرا بگیرد. وی خاطرنشان ساخت: همه این سخنان به معنای آن نیست که در کشور مشکل نداریم اما با توجه به کارنامه درخشان دولت تدبیر و امید در سه سال گذشته و حمایت مردم و لطف خدا، غلبه بر مشکلات دور از دسترس نیست.

بررسی اظهارات کذب نماینده جبهه پایداری در مورد بازداشت عضو تیم همراه ظریف در سفر به ترکیه
ایسنا نوشت:یک عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت که این هیات اظهارات کذب یکی از نمایندگان در مورد بازداشت یک عضو تیم همراه ظریف در سفر به ترکیه را مورد بررسی قرار می‌دهد. محمد مهدی برومندی اظهار کرد:‌ قطعا نمایندگان باید در یک چارچوب نظام‌مند و قانومند حرکت کنند و در همین چارچوب تعامل قوا، پیگیری مطالبات مردم و اظهار نظرهای خود را مطرح کنند. اینها نکاتی است که نمایندگان باید در جهت مصالح کشور رعایت کنند. وی با اشاره به اظهارات کذب یکی از نمایندگان در مورد بازداشت یک عضو تیم همراه وزیر امور خارجه در سفر به ترکیه گفت: اگر در هیات نظارت تشخیص دهیم که مواردی از این دست مشکلاتی را برای کشور ایجاد می‌کنند و مواردی که خلاف امنیت کشور باشد حتما از مکانیزم‌های قانونی که در دست داریم استفاده می‌کنیم و هیات نظارت بر رفتار نمایندگان به آن ورود خواهد کرد.

انتقاد تند علم‌الهدی از دولت:
چرا به یک اقلیت لائیک توجه
سیاسی می‌کنید
تسنیم نوشت:امام جمعه مشهدمقدس با بیان اینکه دولت مراقب باشد آرم «ولنگار فرهنگی» بر پیشانی‌اش نخورد، گفت: اینکه هر وقتی در هر عرصه‌ای یک عده افرادی که خودشان متولی فرهنگ هستند، مدافع لاابالی‌گری باشند با خون شهدا تناقض دارد. آیت الله علم الهدی اظهار داشت: عدم موفقیت‌های دیگر مربوط به خود عزیزان است به‌ویژه در حوزه فرهنگی. در آفند و پدافند فرهنگی یک ولنگاری وجود دارد و تساهل و تسامحی دیده می‌شود که دارای علت است و علت آن توجه سیاسی برخی مسئولان و متولیان فرهنگی به قشر «اقلیت لائیک» در این کشور است. وی گفت: برای خوشایند یک قشر لائیک می‌خواهند در اجرای ارزش‌های دینی دچار ولنگاری شوند تا جائی که برای خوشایند این‌ها حتی توهین به روحانیت وابسته به مقام ولایت را صورت می‌دهند و این درست نیست و این ولنگاری قابل اغماض نیست.

20

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 72
  • دیروز: 166
  • هفته: 1,227
  • ماه: 4,597
  • سال: 133,531