سعید گیلانی عضو شورای شهر کرمان: رای دیوان عدالت اداری ثابت کرد دفاع از حق پایدار است

منتشر شده در صفحه کرمان ویج | شماره 691

سعید گیلانی عضو شورای شهر کرمان:
رای دیوان عدالت اداری ثابت کرد دفاع از حق پایدار است

نشست عمومی شورای شهر کرمان شب گذشته پس از ۵۴ روز وقفه تشکیل شد. در این جلسه سعید گیلانی هم حضور داشت. در هفته های گذشته با حکمی از سوی هیات حل اختلاف مرکزی شوراهای اسلامی کشور، وی به مدت ۹ ماه از حضور در شورای شهر کرمان محروم شده بود و قرار بود شهین فخرزادگان، عضو علی البدل، جای او را بگیرد اما در هفته های گذشته اصلا جلسه شورا برگزار نشد. چهارشنبه گذشته هم دیوان عدالت اداری حکم توقف رای صادره از سوی هیات حل اختلاف مرکزی شوراهای اسلامی کشور را صادر کرد و روز شنبه این جکم به وزارت کشور، استانداری، فرمانداری و شورای شهر کرمان ابلاغ شد. بنابراین سعید گیلانی شب گذشته در جلسه شورای شهر حاضر شد. در این جلسه حجت الاسلام ربانی زاده سخنگوی شورای شهر کرمان به تعطیلی جلسات این شورا در هفته‌های گذشته اعتراض کرد. فتح الله مویدی در پاسخ به این اعتراض گفت: « جلسات فوق العاده ای که برگزار می شد طبق قانون اطلاع رسانی نمی شد.» ماه بانو معصوم زاده هم خطاب به ربانی گفت: «تخریب شورا را محکوم می کنیم. برای رسیدن افرادی به اهدافی که مشخص است نام مردم را یدک نکشیم.» سخنگوی شورا هم گفت که «پاسخ محکمی دارد اما به صلاح شورای شهر نیست آن را مطرح کنم.»
سعید گیلانی هم در واکنش به این صحبت ها گفت: «صحبت هایی در دو هفته اخیر در شهر شد، تشکر می کنم از همه کسانی که برای ماندنم در شورا تلاش کردند. بخصوص از آیت الله جعفری و برخی نمایندگان مجلس و نمایندگان شورا.» وی افزود: «همچنین تشکر می کنم از کسانی که برای رفتنم بی مهری کردند و در کمتر از ۲ روز همه چیز را رسانه ای کردند. برای آنها آرزوی هدایت به راستی را دارم» این عضو شورا با بیان اینکه با رای دیوان عدالت اداری بر همگان ثابت شد در نظام مقدس جمهوری اسلامی همیشه دفاع از حق پایدار است، عنوان کرد: «مانند گذشته و با اقتدار کامل و با تعامل با مدیریت استان و در سایه مستدام نماینده ولی فقیه، برای عمران شهر کرمان، دفاع از حقوق مردم و بیت المال را ملاک عمل قرار خواهم داد.»
در جلسه شب گذشته همچنین مهنوش مومنی در رابطه با معدن زباله گفت: «آقای شهردار برای ورود به پسماندهای ساختمانی نیاز به یک جهاد است. وضعیت معدن زباله نابسمان است. وقتی قبلا صحبت کردم، برخی ناراحت شدند اما امروز می بینیم که وضع معدن زباله هنوز مناسب نیست.»

21

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :