اخبار آبفا

منتشر شده در صفحه کاغذاخبار | شماره 508

بیش از ۴۰۰۰ متر از تاسیسات شبکه توزیع آب در میدان آزادی کرمان جابجا می شود
همزمان با اجرای عملیات پروژه تقاطع غیر هم سطح میدان آزادی، ۴۰۷۰ متر از تاسیسات شبکه توزیع آب در این میدان جابجا می شود. غلامرضا زین الدینی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان کرمان گفت: همزمان با اجرای عملیات پروژه تقاطع غیر هم سطح میدان آزادی،اقداماتی از سوی امور آبفا کرمان جهت جابجایی تاسیسات آبرسانی انجام می شود. وی افزود: در این زمینه ۴۰۷۰متر لوله چدن داکتیل (۱۹۲۰ متر) ، پلی اتیلن (۲۱۵۰ متر) و همچنین ۸۴ عدد شیرآلات مربوطه نیز جابجا می شوند. مدیر امور آب کرمان در ادامه بیان داشت: ۱۰۰ فقره انشعاب آب نیز بازسازی خواهد شد. زین الدینی در پایان گفت: در حال حاضر جابجایی تاسیسات در خیابان استقلال و ضلع شرقی خیابان بهمنیار به پایان رسیده و در ضلع غربی بهمنیار در حال انجام می باشد.

مدیرکل بازرسی استانداری کرمان از تصفیه خانه فاضلاب این شهر بازدید کرد
مدیرکل بازرسی استانداری کرمان و هیئت همراه از تصفیه خانه فاضلاب شهر کرمان بازدید کردندبا توجه به اجرای لاین دوم جاده شرف آباد-زنگی آباد، باژیان مدیرکل بازرسی استانداری کرمان به اتفاق مدیران اداره راه و شهرسازی،گاز،شهردار زنگی آباد و با حضور زین الدینی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان کرمان از تاسیسات آبرسانی،خطوط انتقال فاضلاب و تاسیسات گاز در طول مسیر بازدید کردند. بازدیدکنندگان همچنین از تصفیه خانه فاضلاب دیدن کردند .در این دیدار توسط دهقانی مدیر بهره برداری فاضلاب شهر کرمان توضیحات لازم در رابطه با نحوه کار تصفیه خانه ارائه شد.

عملیات ساخت مخزن ۵۰۰۰ مترمکعبی شهر عنبرآباد آغاز شد
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان عنبرآباد از ساخت مخزن ۵۰۰۰ مترمکعبی شهر عنبرآباد خبر داد. علی مشایخی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان عنبرآباد گفت: مخزن ۵۰۰۰ مترمکعبی شهر عنبرآباد با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال در حال ساخت می باشد که امید است تا پایان تیرماه سال ۹۵ به بهره برداری برسد. وی همچنین در رابطه با توسعه شبکه شهر عنبرآباد گفت: شبکه شهر عنبرآباد به طول ۵ کیلومتر واقع در بلوار مدیریت،حسین آباد،شهرک نارنج، خیابان مطهری و شهرک خدا آفرین توسعه یافته است. مشایخی همچنین از بازسازی ۱۵۰ فقره انشعاب در محله های خداآفرین حسین آباد و عباس آباد خبر داد.

اقدامات انجام شده عملیات آبرسانی به شهر رودبار تشریح شد
بهرامی گفت: تاکنون ۶۰۰۰ متر خط انتقال اجرا شده است. رضا بهرامی سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان کهنوج گفت: به منظور رفع کمبود آب در رودبار جنوب ، انتقال آب از دشت مختارآباد به این شهر در دستور کار قرار گرفته است. وی افزود: در این راستا تا کنون ۷۰۰۰ متر خط انتقال ۶۰۰ اجرا شده است و ۵۰۰۰ متر باقیمانده نیز در حال انجام می باشد. بهرامی در ادامه بیان داشت: در این عملیات آبرسانی، ۷ حلقه چاه پس از حفر و تجهیز وارد مدار بهره برداری می شوند که در حال حاضر آزمایش پمپاژ ۴ حلقه چاه با موفقیت انجام شده است. سرپرست امور آبفای کهنوج ،اجرای ۵ منهول با اتصالات،تسطیح و احداث جاده دسترسی به طول ۱۲ کیلومتر، تخلیه لوله ۶۰۰ به طول ۱۱ کیلومتر،نقشه برداری مسیر به طول ۱۲ کیلومتر، آزادسازی موانع و املاک شخصی ۴ مورد،ترسیم کروکی نقشه خطوط برق و خطول جمع آوری چاهها را از دیگر اقدامات انجام شده در این زمینه بیان نمود.

27

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 2
  • امروز: 398
  • دیروز: 563
  • هفته: 4,604
  • ماه: 24,904
  • سال: 180,742