آخرین جزئیات قتل کودک دو و نیم ساله در کهنوج

منتشر شده در صفحه کرمان ویج | شماره 687

آخرین جزئیات قتل کودک دو و نیم ساله
در کهنوج

ساعت یک بامداد جمعه ۲۵ تیرماه کودکی دو و نیم ساله در کهنوج به دست فردی ناشناس سربریده شد. انتقال او به کرمان هم نتوانست جان او را نجات دهد. یکی از بستگان امیرعلی، کودک دو سال و نیم کهنوجی که چند هفته قبل سرش بریده شد و پس از چند روز جان سپرد، از جزئیات حادثه می‌گوید. او نمی‌خواهد تا پایان تحقیقات نامش فاش شود.
به گزارش «کرمان نو» او می‌گوید بنا به گفته مادر امیرعلی هنگامی‌که ساعت یک بامداد کودک را به دستشویی داخل حیاط برده، هنگام بازگشت به اتاق و قبل از اینکه در را ببندد، فرد ناشناسی که صورتش را پوشانده بود، وارد خانه شده و به‌قصد تجاوز او را موردحمله قرار داده است. مادر کودک گفته که ضارب با تیغ موکت بری به من حمله کرد. (آثار جراحت بر روی دست‌ها و گردن مادر مشخص است) وقتی با مقاومت مادر مواجه می‌شود او را هل می‌دهد و امیرعلی را می‌گیرد.
پای خود را روی قفسه سینه امیرعلی قرار داده (بطوریکه در معاینه پزشک مشخص شد ریه کودک له‌شده است) و سپس سر امیرعلی را برید و فرار کرد.
این اتفاقات در فاصله زمانی خیلی کوتاهی اتفاق افتاد. سپس با دادوفریاد مادر، همسایه‌ها آمدند و فوراً امیرعلی را به بیمارستان کهنوج می‌رسانند. راوی ماجرا می‌گوید بعدازاینکه ما به بیمارستان رفتیم، مقامات قضایی به خانه «امیرعلی» می‌آیند و اتفاقات را ثبت می‌کنند.
با تلاش پزشکان بیمارستان کهنوج نواحی بریده‌شده پیوند زده شد و «امیرعلی» زنده می‌ماند. سپس با توجه به کمبود امکانات بیمارستان کهنوج، او را با آمبولانس به کرمان منتقل می‌کنند و در بخش آی سی یو بیمارستان افضلی پور بستری می‌شود. ۲ روز اول کودک در کما بود و ضریب هوشیاری پایینی داشت. اما پس از ۲ روز ضریب هوشیاری بچه بالا و امیرعلی بهوش آمد، حتی حرف هم زد. اما دوباره حال امیر‌علی رو به وخامت گذاشت و سه مرحله تحت عمل جراحی قرار گرفت و نهایتاً در روز دوم مردادماه در بیمارستان افضلی پور کودک از دست می‌رود. بنا به اظهارات مادر «امیرعلی» و همسایه‌ها پلیس یک فرد معتاد به شیشه را بازداشت کرد . البته مقامات آگاهی به ما گفتند هنوز هیچ فرضیه‌ای وجود ندارد و اصلاً مشخص نیست فرد بازداشت‌شده قاتل باشد.
صمدانی فرماندار کهنوج با اشاره به این واقعه گفت که هنوز هیچ اطلاعاتی از قاتل و انگیزه وی وجود ندارد .مادر «امیر‌علی» هم فعلاً در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات ادامه دارد.

44

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 4
  • امروز: 25
  • دیروز: 315
  • هفته: 3,111
  • ماه: 18,551
  • سال: 213,192