مجمع عمومی نظام مهندسی معدن با انتخاب بازرس به کارخود پایان داد

منتشر شده در صفحه صنعت و معدن | شماره 680

مجمع عمومی نظام مهندسی معدن با
انتخاب بازرس به کارخود پایان داد

مجمع عمومی عادی سالانه سازمان نظام مهندسی معدن استان کرمان بعد ظهر پنج شنبه در محل خانه شهر با حضور اعضای برگزار گردید.در این جلسه مهندس رخ رئیس سازمان نظام مهندسی معدن کرمان در مصاحبه با خبرنگار «کرمان نو» اظهار داشت:جلسه مجمع بایستی هر ساله قبل از اجلاسیه سراسری که به میزبانی یکی از استانها برگزار می شود ،برگزار گردد.
وی در رابطه با برنامه های این مجمع گفت:این جلسه با اعلان رسمی بودن جلسه از سوی هیات رئیسه، کار خود را اغاز کرد و سپس اینجانب به نمایندگی از هیات رئیسه گزارش مالی خزانه دار را به مجمع عمومی ارائه کردم که مورد تائید بازرس قرار گرفت. در مرحله بعد گزارش یکساله سازمان نظام مهندسی به اطلاع اعظای سازمان رسید.
عضو شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی معدن ایران ادامه داد: در مرحله بعد ،جلسه با پرسش و پاسخ حضار ادامه پیدا کرد و دوستان سوالات خود را مطرح کردند و پاسخ خود را شنیدند .سپس بخشی از پیشنهادات شورای مرکزی به مجمع ارئه گردید که با اکثریت اری تصویب گردیدند ،اما متاسفانه به دلیل کمبود وقت تعدادی از پیشنهادات امکان طرح انها به وجود نیامد. منوچهر رخ با اشاره به اینکه هر ساله در این مجمع بازرس نظام مهندسی انتخاب می گردد گفت: در پایان این مجمع نیز انتخابات بازرس صورت گرفت که دو نفر از اعضا برای این پست کاندیدا شده بودند که عبارتند از مهندس ادیب بازرس کنونی نظام مهندسی و مهندس ستاره که پس از شمارش اری نتیجه اری :72 رای مهندس ادیب و 13 رای مهندس ستاره که با این نتیجه مهندس ادیب برای یک سال دیگر به عنوان بازرس انتخاب گردید.

37

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :