رئیس‌جمهور در ضیافت افطاری با وزرا و استانداران: دولت اگر اشتباه کرد برای عذرخواهی از مردم لکنت ندارد

منتشر شده در صفحه صفحه اول | شماره 658

رئیس‌جمهور در ضیافت افطاری با وزرا و استانداران:
دولت اگر اشتباه کرد برای عذرخواهی از مردم لکنت ندارد

رئیس‌جمهور امید، تدبیر و اعتدال را راه نجات کشور از مشکلات دانست و تأکید کرد: «دولت یازدهم با امید، تدبیر و اعتدال، حرکت کشور را در مسیر درستی قرار داده و به این روند ادامه خواهد داد.» به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی در ضیافت افطار با وزرا، معاونان وزرا، استانداران و روسای سازمان‌ها، با تأکید بر اینکه «مسئولان اجرایی کمربندها را برای ۱۴ ماه پیش رو محکم‌تر ببندند»، گفت: «کارهایی در این ۳۳ ماه انجام شد که نه‌تنها برای مخالفان که حتی برای دوستان ما هم باور کردن تحقق آن‌ها دشوار بود.» گزیده صحبت‌های روحانی را در ادامه بخوانید:
ثبات بازار اقتصادی، برجام و طرح تحول سلامت، سه دستاورد و پیروزی بزرگ این دولت بود که هیچ‌کس نمی‌تواند آن‌ها را انکار کند.
پیروزی بزرگ سیاست خارجی ما است و هیچ‌کس نمی‌تواند این نوری را که در سایه وحدت ایستادگی، و تلاش مردم و راهنمایی‌های مقام معظم رهبری و کارشناسان باتجربه ما محقق شد، نادیده بگیرد.
در این دولت به موفقیت‌های بسیاری رسیدیم که برای نمونه هیچ‌کس باور نمی‌کرد که PMD تمام‌شده محسوب شود و امروز هیچ‌کس نمی‌تواند این کار عظیم و پیروزی بزرگ ملت را از یاد ببرد.
همه اقدامات دولت از آن مردم است و اگر مردم به این دولت اعتماد نمی‌کردند ثبات بازار امکان‌پذیر نبود.
تلاش‌های دولت تدبیر و امید برای کاهش تورم در ۴۰ سال اخیر بی‌نظیر بوده است،‌ کاری که انجام شد در یک مسیر درست، ‌ثابت و ادامه‌دار بود.
مخالفان و حتی موافقین این دولت نیز باور نمی‌کردند که دولت یازدهم بتواند باوجود شرایط سخت در ابتدای کار یک اقتصاد باثبات و در مسیر صحیح ایجاد کند.
هیچ دولتی در ایران و جهان وجود ندارد که بتواند چنین کار بزرگی را انجام دهد و ۱۱ میلیون ایرانی به پوشش بیمه درمانی اضافه‌شده‌اند.
هرروز یک برنامه‌ریزی می‌شود که هم ذهن مردم تخریب و هم مارا از مسیر منحرف کند اما این‌ها در پیشبرد هیچ‌یک از طرح‌هایشان موفق نبوده و نخواهند بود.
آن‌ها هر جا به میدان آمدند شکست خوردند؛ چون نه حق گفتند و نه نیتشان برای خداوند و مردم بود. وقتی نیت برای کارهای حزبی و جناحی شد، موفقیت نخواهند داشت و مهم‌تر آنکه ما نباید در این دام بیفتیم البته باید جایی که لازم بود پاسخ داد و چنانچه اشکالی هست رفع کرد.
اگر خطایی صورت پذیرد دولت از عذرخواهی لکنت زبان نخواهد داشت اما درعین‌حال متوقع نباشید که فسادهای گذشته را نیز برای مردم تبیین نکنیم.
هیچ‌کس در داخل و خارج از کشور نمی‌تواند پایه‌‌های استوار برجام را برهم بزند.

9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 1
  • امروز: 151
  • دیروز: 135
  • هفته: 932
  • ماه: 4,798
  • سال: 308,630