مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک استان کرمان: افزایش رضایتمندی ارباب‌رجوع اولین اولویت کاری ادارات ثبت باشد

منتشر شده در صفحه کرمان ویج | شماره 653

مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک استان کرمان:
افزایش رضایتمندی ارباب‌رجوع اولین اولویت کاری ادارات ثبت باشد

مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک استان کرمان در جلسه با کارمندان ثبت منطقه یک کرمان در بیان شاخص‌های کاری کارمندان در ادارات ثبت، برخورد مناسب با ارباب‌رجوع و افزایش رضایتمندی آنان را مهم‌ترین اولویت کاری ادارات و کارکنان دانست.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت‌اسناد و املاک استان کرمان، رضا طالبی زاده با اشاره به اینکه ادارات ثبت‌اسناد و املاک با توجه به نوع وظایف و گستره خدمات خود، ازجمله پر رفت و آمدترین ادارات می‌باشند، برخورد مناسب با ارباب‌رجوع و جلب رضایت مراجعین را از مهم‌ترین عناصر در موفقیت ادارات ثبت برشمرد. وی بروز اشتباهات ثبتی را ازجمله مواردی دانست که موجب تحمیل خسارت و هزینه به مراجعین می‌گردد و دقت کارکنان در انجام امور ثبتی و افزایش دقت در انجام کار تخصصی را عامل دیگری در جلب رضایت مراجعه‌کنندگان دانست که موجب ارتقا سطح کارایی ادارات ثبت می‌شود. طالبی زاده ادامه داد: «نظم کاری و حضور به‌موقع و مستمر در محل کار در ساعت کاری از دیگر ویژگی‌های مهم یک کارمند نمونه در ادارات ثبت است و همه کارکنان می‌بایست در ساعت کاری در دسترس ارباب‌رجوع باشند.»
وی تصریح کرد: «کارشناسانی که برای کارشناسی پرونده‌های ثبتی جهت صدور سند انتخاب‌شده‌اند باید تلاش کنند تا پرونده‌های خود را به‌روز کنند و در انجام کارشناسی پرونده‌ها نهایت سرعت و دقت را بکار گیرند.»
این مقام قضایی بابیان اینکه دستگاه‌های قضایی من‌جمله ادارات ثبت‌اسناد و املاک با توجه به اینکه مرتبط با مسائل ملکی و مالی مردم می‌باشند، محلی برای سودجویی و منفعت‌طلبی (برخی) افراد هستند، کار در این مجموعه را درصورتی‌که توأم با سلامت و تقوا نباشد، موجب سقوط و نابودی دانست. طالبی زاده نیروهای شاغل در ادارات ثبت را به فراگیری امور مختلف کاری و تسلط در حوزه‌های تخصصی توصیه نمود. وی ادامه داد:« نیروهای باسابقه ادارات باید تجربه خود را در اختیار کارکنان جدید قرار دهند و از آموزش و ارائه تجربیات به آنان دریغ نکنند.»
مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک استان کرمان بابیان اینکه در ادارات ثبت‌اسناد و املاک در حوزه خدمت‌رسانی به مردم و افزایش رضایت ارباب‌رجوع اقدامات خوبی در سال‌های اخیر صورت گرفته از کارکنان اداره ثبت‌اسناد و املاک منطقه یک کرمان در این خصوص قدردانی نمود.

20

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 3
  • امروز: 121
  • دیروز: 501
  • هفته: 10,639
  • ماه: 70,723
  • سال: 155,038