خبر

منتشر شده در صفحه حقوق و حوادث | شماره 648

احتمال قتل در کرمان
مردی که برای یافتن کار راهی کرمان شده بود مدعی است؛ مردی را در آن شهر به خاطر تنه زدن به قتل رسانده است. متهم که مردی 40 ساله است از بازپرس درخواست کرد تا روشن شدن حقیقت او را به زندان بفرستد.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه جوان، صبح شنبه هفته جاری مردی 40 ساله وارد شعبه هشتم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران شد و به قاضی ایلخانی گفت مردی ناشناس را در شهر کرمان به قتل رسانده است. او در شرح ماجرا گفت من سه سال قبل برای یافتن کار از قزوین راهی تهران شدم. در این مدت در کار ساختمانی کار می‌کردم و به خاطر سقوط گاه و بی‌گاه مصالح به سرم گاهی دچار حواسپرتی هم می‌شوم.
مرد میانسال ادامه داد: من همراه مردی افغان در خانه‌ای مجردی حوالی میدان قزوین زندگی می‌کنم. به خاطر کسادی کار بود که دو هفته قبل راهی کرمان شدم تا شاید آنجا برای خودم کاری دست و پا کنم. در یکی از خیابان‌ها در حال عبور بودم که مرد جوانی هنگام عبور از کنارم به من تنه زد. سر این موضوع با آن مرد که حدوداً 35 سال داشت مشاجره کردم. خیلی زود مشاجره ما تبدیل به دعوا شد به طوری که مردم دخالت کردند و دعوای ما تمام شد. بعد از دعوا برای هم خط و نشان کشیدیم. تصمیم گرفتیم برای دعوا به خرابه‌ای بیرون از شهر برویم. آنجا با هم دعوا کردیم و من چند ضربه مشت به گیجگاه آن مرد زدم که بیهوش شد و روی زمین افتاد. آنجا بود که ترسیدم و فرار کردم. راهی ترمینال شدم و خودم را با اتوبوس به تهران رساندم. مرد میانسال ادامه داد: در این مدت شب‌ها کابوس به سراغم می‌آمد و صورت آن مرد جلوی چشم‌هایم بود. به خاطر همین بود که تصمیم گرفتم خودم را به پلیس معرفی کنم. ابتدا به کلانتری نامجو رفتم و ماجرا را شرح دادم. مأموران هم من را به دادسرا منتقل کردند.
وی گفت من چند سالی تریاک و بعد کراک مصرف می‌کردم اما حالا مواد را ترک کرده‌ام. از شما درخواست می‌کنم تا من را به زندان بفرستید و تحقیق کنید که آیا آن مرد فوت شده یا زنده مانده است. البته آرزو می‌کنم که فردی به او کمک ‌و از مرگ نجات پیدا کرده باشد با این حال در این باره تحقیق کنید.

درگیری فامیلی در
یزدان‌شهر با اسحله شکاری
بخشدار یزدان شهر گفت: درگیری ونزاع جمعی در بخش یزدان شهر زرند به زخمی شدن 12نفر از اعضای یک فامیل منجر شد.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، ابوذر شهابی افزود: بامداد دیروز گروهی از اهالی روستای سنگ از توابع این بخش درپی اختلاف قبلی به منزل یکی از اقوام خود مراجعه کرده و ظاهرا قصد مضروب نمودن وی را داشتند که با واکنش مسلحانه وی غافلگیر شدند.
وی افزود طرف این دعوا با اسلحه شکاری ساچمه زن به سوی افراد مهاجم شلیک کرد و سپس متواری شد.
دراین تیراندازی 12 نفر به علت اصابت ساچمه های شلیک شده مصدوم و به مراکز درمانی منتقل شدند اما حال همگی رضایت بخش است. بخشدار یزدان شهر با اشاره به اینکه دستگاه قضایی و نیروی انتظامی همه طرفهای دعوا را تحت تعقیب قرار داده است گفت تلاش برای دستگیری ضارب نیز ادامه دارد .

6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 54
  • دیروز: 218
  • هفته: 1,578
  • ماه: 5,340
  • سال: 131,886