خبر

منتشر شده در صفحه گل گهر(3) | شماره 435

امضای 97 تفاهم نامه با صنعت گران استان کرمان
مدیر نمایشگاه بومی سازی قطعات و ماشین آلات گل گهر و شرکتهای وابسته اعلام نمود در پنج روز نمایشگاه 97 تفاهم نامه بین صنعت گران کرمانی و شرکت معدنی و صنعتی گل گهر امضا گردیده. وی اظافه نمود: صنعتگران که غالبان کرمانی، سیرجانی و رفسنجانی هستند در رشته های ریخته گری، تراشکاری و برق فعالیت قطعه سازی دارند و تعدادی از آنها از پیمانکاران خوب شرکت های بزرگ صنعتی هستند که می بایست پس از پایان نمایشگاه به کمیته صلاحیت سازندگان مستقر در گل گهر مراجعه نمایند. وی همچنین اظهار امیدواری کرد که اغلب قطعه سازان فوق بتوانند نسبت به عقد قرارداد اقدام نمایند.

گل گهر واحد مهندسی معکوسش را تقویت کند
معاون مالی و اقتصادی شرکت معدنی وصنعتی گل گهر در حاشیه بازدید از نمایشگاه بومی سازی قطعات و ماشین آلات شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و شرکت های وابسته به ما گفت: برگزاری این نمایشگاه کار بسیار ارزنده ای است. رضا بحرینی افزود: صنعتگران و سازندگان قطعه باید از این نمایشگاه استفاده کنند. وی تصریح کرد: به نظر می رسد امکان ساخت اکثر قطعاتی که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده در کرمان وجود دارد. این موضوع نیازمند این است که گل گهر واحد مهندسی معکوسش را تقویت کند. معاون مالی و اقتصادی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر اظهار داشت: برگزاری این نمایشگاه کار بسیار بزرگی بوده که توسط شرکت صنعتی و معدنی گل گهر انجام پذیرفته و باید به برگزار کنندگان این نمایشگاه و بخصوص به آقای دعاگویی خسته نباشید گفت.

برگزاری این نمایشگاه آغاز کار بومی سازی است
مدیر مالی شرکت صنعتی و معدنی گل گهر در حاشیه بازدید از نمایشگاه بومی سازی قطعات و ماشین آلات شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و شرکت های وابسته به ما گفت: برگزاری این نمایشگاه آغاز کار است. زمانی افزود: شرکت های تولید کننده قطعه در صورتی موفق می شوند که در ساخت قطعات کیفیت را رعایت کنند تا صنعتگران اطمینان خاطر پیدا کنند و قطعات ساخت داخل را بخرند. وی تصریح کرد: قطعا از تولید قطعه در داخل کشور حمایت می کنم اما زمانی بومی سازی قطعات موفق خواهد شد که این قطعات از نظر کارایی برای مصرف کننده توجیه اقتصادی داشته باشد. زمانی در پایان گفت: امیدوارم اینگونه نمایشگاه ها بیشتر در کشور برگزار شود.

6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :