مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در مراسم تجلیل از آزادگان: آرامش امروز مردم حاصل جانفشانی‌های دیروز آزادگان است

منتشر شده در صفحه صفحه اول | شماره 426

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در مراسم تجلیل از آزادگان: آرامش امروز مردم حاصل جانفشانی‌های دیروز آزادگان است

به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز جنگ تحمیلی مراسمی در اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان برای تجلیل از آزادگان این اداره کل با حضور مدیرکل برگزار شد.
مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان کرمان در این مراسم گفت: اگر امروز در کشور آرامش است و کشور عزیزمان با اقتدار در منطقه حاضر است به دلیل همین ایثارگری‌هایی است که در دوران هشت سال دفاع مقدس این عزیزان انجام دادند.
محمود محمودی‌نیا با اشاره به بحران‌های پیش‌آمده در بعضی کشورهای منطقه تصریح کرد: بعضی کشورها درگیر جنگ و خونریزی هستند ولی در برابر این تجاوزگری‌ها ایران در امنیت است و امروز مردم ما در آرامش هستند و دلیل این موضوع جانفشانی و ایثارگری‌هایی است که دلاوران دیروز و جانبازاو ایثارگران امروز کرده‌اند.
وی با بیان اینکه شهیدان ارزش‌های ناب انقلاب اسلامی هستند، ادامه داد: آن هشت سال است که سبب شد ایران ما مقتدر باشد.
وی ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع آزادگان عنوان کرد: سعادتی نصیبمان شده است که امروز در جمع آزادگان باشیم.
محمودی‌نیا در بخش دیگری از سخنانش به برنامه‌های خوب و سنگینی که اداره کل ورزش و جوانان انجام داده اشاره کرد و افزود: از همه همکاران علی‌الخصوص همکاران پرتلاش روابط عمومی تشکر می‌کنم که برای اجرای برنامه‌های اخیر زحمت زیادی کشیدند.

سکاندار ورزش کرمان با اشاره به شب ورزش و جوانان کرمان در برج میلاد ابراز کرد: آن همایش با حضور بزرگان ورزش کشور و کرمان برگزار شد که موضوع مهمی است و همچنین برنامه‌های هفته ترویج فرهنگ پهلوانی نیز با شکوه بود.
وی اضافه کرد: برنامه‌های اینچنینی به افزایش شور و نشاط در جامعه کمک می‌کند و باعث به وجود آمدن امید می‌شود و اگر امید باشد مردم با آرامش و شادابی زندگی خواهند کرد.

12

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 4
  • امروز: 385
  • دیروز: 636
  • هفته: 48,390
  • ماه: 70,647
  • سال: 153,914