سانگ یانگ خودروسازی قابل اعتماد

منتشر شده در صفحه خودرو | شماره 634

سانگ یانگ
خودروسازی قابل اعتماد
رئیسان بزرگ در شرکت های عظیم خودروسازی “ریلکس” نیستند. حتی اگر این کمپانی‌ها محصولات مناسبی تولید کنند، باز هم انرژی صرف شده برای رقابت با دیگر رقبای قوی و یا پرداخت حقوق هزاران کارگر باعث ایجاد استرس در مدیران می‌شود.
اما Young-Han Song و Sanjeev Saksena، مدیران عامل سانگ یانگ در گنگنام سئول به عنوان ریلکس ترین و خندان‌ترین مدیران صنعت خودروسازی هستند که ما تابه‌حال دیده‌ایم. برای نمونه، ممکن است فرض کنید که هر مهندسی، طراحی یا دیگر تصمیم مهم سانگ یانگ باید در خانه، کمپانی مادر یعنی ماهیندرا و یا در پینین فارینا متولد شود. ماهیندرا پدر مالی است که سرمایه‌ها را در حداکثر نگه می‌دارد و آن‌ها به ناچار سرویس‌های مهندسی و مهارت‌های طراحی را از کارهای پینین فارینا و ساخته‌های سانگ یانگ قرض می‌گیرند. تقریباً می‌شود گفت که نشان پینین فارینا در آینده‌ای نزدیک روی سانگ یانگ های مجلل نقش خواهد بست.
اما همان‌طور که مدیران عامل این برند توضیح می‌دهند، گفته‌ها بدین معنی نیست که آن‌هایی که خارج از خانواده هستند نتوانند دوباره شروع به کار بکنند. فرقی نمی‌کند که بحث درباره‌ی مهندسی، تکنولوژی، طراحی و یا سوخت‌های جایگزین باشد، هر ایده‌ی جدید خارجی با روی باز پذیرفته خواهد شد.
سانگ یانگ خودروسازی است که می‌خواهد شنوای سخن همه‌ی ذائقه‌ها و افراد موفق باشد. Saksena می‌گوید: سانگ یانگ این برای خریداران بهترین است. اول مصرف‌کننده اولویت دارد، سپس کمپانی.
بنابراین خریدار در هنگام خرید یک سانگ یانگ دوباره متولد شده چه انتظاری می‌تواند داشته باشد؟
Song می‌گوید: سانگ یانگ ارزش در برابر پول پرداختی مسئله‌ای کلیدی است. وقتی شما درباره‌ی سانگ یانگ فکر می‌کنید،RPS را به یاد داشته باشید. Robust (تنومند)، Premium (حد اعلاء)، specialist (تخصص).
خب بله ما تنومندی و تخصص را در کار سانگ یانگ مشاهده کردیم اما ممتاز بودن چه؟
Song ادامه می‌دهد: سانگ یانگ بله، ممتاز بودن ضرورتاً یک تصویر نیست اما در مباحثی همچون تولید و کیفیت تولید هدف ما این است که نسخه‌ی کره‌ای لندروور باشیم. البته اعتراف می‌کنیم که ما نمی‌توانیم در زمینه‌ی برند و قیمت یک لندروور واقعی باشیم! سانگ یانگ مهیج‌ترین خودروساز دنیا نیست و نمی‌خواهد که این‌گونه هم باشد؛ اما بدون دانستن آن، قطعاً سانگ یانگ یکی از باحال ترین هاست. به لطف قیمت مناسب شاسی‌بلند جدید این خودروساز یعنی تیوولی، این خودرو ارائه‌ دهنده‌ی بهترین ارزش یک شاسی‌بلند در دنیاست.

16

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 4
  • امروز: 577
  • دیروز: 706
  • هفته: 54,270
  • ماه: 70,847
  • سال: 153,547