اعضای شورای مرکزی جشنواره فرهنگی اقتصادی استان کرمان

منتشر شده در صفحه 7 | شماره 419

اعضای شورای مرکزی جشنواره فرهنگی اقتصادی استان کرمان

آقای علیرضا رزم‌حسینی: رئیس جشنواره استاندار کرمان

آقای حمید ذکا اسدی:نایب رییس جشنواره، معاون استاندار کرمان

آقای یاسر سلیمانی:دبیر جشنواره، مشاور اجرایی دبیرخانه کلان شهرها

آقای فرشید فلاح:دبیر فرهنگی جشنواره، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شمال استان

آقای پیروز ارجمند: کمیته هنر، مدیر کل سابق دفتر موسیقی وزارت ارشاد

آقای مظفر اسکندری زاده: مشاور عالی اقتصادی

آقای محمدعلی شجاعی:کمیته ورزش و جوانان، رییس کنفدارسیون تیراندازی با کمان آسیا

آقای محمود محمودی نیا:کمیته ورزش و جوانان، مدیر کل ورزش و جوانان استان

آقای وفایی: کمیته میراث فرهنگی و گردشگری، مدیر کل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری

آقای مجتبی یزدان پناه: مشاور عالی تبلیغاتی و هنری، استاد دانشگاه

آقای مهدی سیاوشی:کمیته میراث فرهنگی و گردشگری، مدیر عامل شرکت هفت باغ علوی

آقای عباس پورنصاری:کمیته ارتباطات و تبلیغات، رییس هیات مدیره دخانیات ایران

آقای سید محمد حسینی:عضو شورای مرکزی،وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی

آقای مهدی ابوالحسنی:کمیته شهدا و ایثارگران،رییس حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس

آقای حسنی سعدی:کمیته شهدا و ایثارگران، رییس بنیاد شهید استان

آقای موسوی:کمیته کشاورزی و محصولات غذایی، مدیر کل جهاد کشاورزی جنوب استان

آقای سلیمان علیدادی:کمیته میراث فرهنگی و گردشگری،رییس اسبق کاوش های باستان شناسی کرمان

آقای اصغر رستمی: کمیته علم و فناوری،معاون وزیر علوم

آقای گرامی: کمیته علم و فناوری،معاون استاندار کرمان

آقای محسن جلال پور:کمیته صنایع و معادن، رییس اتاق بازرگانی ایران

سرکار خانم عشرت شایق:کمیته مفاخر و نام آوران، معاون شهردار منطقه 22 تهران

آقای شاکری:کمیته عشایر، مدیر کل اداره عشایری شمال استان

آقای سعیدی:کمیته کشاورزی و محصولات غذایی، مدیر کل جهاد کشاورزی شمال استان

آقای محمدمهدی احمدی‌خواه: مشاور حقوقی جشنواره، استاد دانشگاه

آقای شاهید مظفری بمی: کمیته فرصت‌های سرمایه گذاری، مدیر مطالعات اقتصادی وابسته به صدا و سیما

حجت الاسلام حاتم پوری: کمیته مذهبی و فرهنگی، معاون امور مساجد استان تهران

آقای رضا سنجری:کمیته فرصت های سرمایه گذاری، مدیر کل امور اقتصادی استانداری کرمان

حجت الاسلام محمد زاده: کمیته مذهبی و فرهنگی، رییس اوقاف شهرستان تهران

آقای متصدی:کمیته محیط زیست، معاون محیط زیست کشور

آقای صفرزاده: کمیته محیط زیست، مدیر کل محیط زیست استان

آقای رجبی زاده:کمیته منابع طبیعی، مدیر کل منابع طبیعی شمال استان

سرکار خانم حسینی: کمیته بانوان کارآفرین، مدیر کل امور بانوان استانداری کرمان

آقای سعیدی کیا: کمیته اقتصاد مقاومتی، رییس بنیاد مستضعفان کشور

آقای عبداللهی: کمیته اقتصاد مقاومتی، معاون بنیاد

آقای امیرتیموری: رییس کارگروه مطبوعات، سردبیر روزنامه پیام ما

آقای علیرضا دلیری: عضو شورای مرکزی، معاون توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

آقای سید محی الدین طیبی: رییس کارگروه تمدن هلیل، مشاور حقوقی دبیرخانه کلانشهرها

آقای اکبر رشیدی مقدم: رییس کارگروه کویرشناسی، عضو اتاق بازرگانی استان

آقای طبیب زاده: کارگروه کویرشناسی، نایب رییس اتاق بازرگانی استان

آقای گلاب زاده: رییس کارگروه کرمان در گذر تاریخ، رییس مرکز کرمان شناسی

آقای رحیم نژاد: رییس کارگروه بم و زلزله، استاد دانشگاه

18

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :