شورای شهر کرمان استعفای سیف الهی را پذیرفت/ قبول استعفابا طعم کله‌پاچه

منتشر شده در صفحه صفحه اول | شماره 417

شورای شهر کرمان استعفای سیف الهی را پذیرفت/ قبول استعفابا طعم کله‌پاچه
اختصاصی پیام‌ما- پانزده عضو شورا از تعطیلات تابستانی برگشتند. جلسه شورا بر خلاف معمول در خروس خوان یکشنبه در حالی برگزار شد که تنها خبرنگار حاضر در محل خبرنگار روزنامه پیام ما بود. با طعم کله پاچه ای که ریس شورا تدارک دیده بود. برابر پیش بینی ها با ۱۳ امضاء به استعفای شهردار رای مثبت دادند. سیف الهی بعد از هشت سال فعالیت شهرداری را ترک کرد. به مقصدی تازه . خبرها از ملحق شدن او به استانداری حکایت دارند.
اما ابوالقاسم این خبر را هرگز تایید نکرد. هنوز چند ساعتی از قبول استعفای سیف الهی نگذشته بود که استاندار کرمان در تهران سمت بعدی او را مشخص کرد. این سمت همان معاونت عمرانی استانداری است. استاندار کرمان در نشست خبری مربوط به برگزاری جشنواره فرهنگی اقتصادی کرمان در تهران گفت که خبر انتصاب شهردار مستعفی کرمان امروز اعلام می شود.
انتخاب شهردار جدید در اسرع وقت
پس از پایان جلسه کمال جوانمرد سخنگوی شورای شهر کرمان با اشاره به موافقت اعضای شورای شهر با استعفای سیف الهی به پیام ما گفت: در جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر کرمان؛ علی بابایی، معاون خدمات شهری به عنوان سرپرست شهرداری کرمان انتخاب شد. ماه بانو معصوم زاده دیگر عضو شورای شهر کرمان هم به پیام ما گفت: آقای بابایی با اکثریت آرا انتخاب شدند.
حجت الاسلام ربانی دیگر عضو شورای شهر هم به پیام ما گفت: مدت زمان سرپرستی آقای بابایی مشخص نیست. او همچنین بابایی را یکی از گزینه های شورای شهر کرمان برای شهرداری کرمان عنوان کرد. فتح الله مویدی رئیس شورای شهر کرمان هم به پیام ما گفت: از زحمات اقای سیف الهی تشکر می کنیم اما بدلیل اینکه ایشان برای دومین بار بود که استعفا می کرد با استعفای او موافقت کردیم تا پروژه های شهری روی زمین نماند. وی افزود: در اسرع وقت شهردار جدید را انتخاب می کنیم.
رئیس شورای شهر کرمان احتمال انتخاب یکی از اعضای شورای شهر را به سمت شهردار کرمان رد نکرد و اظهار داشت: از همه مردم و کارشناسان می خواهیم گزینه های مورنظر را به شورای شهر معرفی کنند. چرا که با توجه به اینکه تنها 2 سال دیگر باقی مانده است باید کسی به عنوان شهردار انتخاب شود که بتواند پروژه های شهرداری را ادامه دهد و توانایی هایش کمتر از آقای سیف الهی نباشد.
شورای شهر کرمان سه ماه زمان دارد تا شهردار جدید را معرفی کند که با توجه به گفته های برخی از اعضا به نظر می رسد پیش از اتمام فرصت سه ماهه شهردار معرفی شود. گفتنی است بابایی سرپرست جدید شهرداری کرمان پیش از این قائم مقام سیف الهی شهردار مستعفی بوده است.

31

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 245
  • دیروز: 161
  • هفته: 1,449
  • ماه: 4,323
  • سال: 137,124