هر ایرانی که اسناد وین را بخواند نفرتش به آمریکا صد چندان می‌شود

منتشر شده در صفحه کاغذاخبار | شماره 411

هر ایرانی که اسناد وین را بخواند نفرتش به آمریکا صد چندان می‌شود
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر اینکه هر ایرانی که اسناد وین را بخواند نفرتش به آمریکا صد چندان می شود، گفت: در قطعنامه‌ای که آمریکا به شورای امنیت پیشنهاد داد دشمنی با ایران موج می‌زند. گزیده صحبت های سرتیب حسین نقدی را در زیر به نقل از انتخاب بخوانید:
اظهارات این روزهای مقامات آمریکایی هیج نشانی از نزدیک شدن به اجرای یک تفاهم عادلانه را ندارد، بلکه ظاهراً مذاکرات، آنها را در دشمنی خودشان جدی تر کرده است.
اوباما می گوید اگر بخواهیم، می توانیم ارتش ایران را نابود کنیم؛ کارتر اشتون وزیر دفاع آمریکا می گوید: گزینه های نظامی روی میز است. کِری می گوید: توافق انجام شده بخاطر این خوب است که امکان حمله نظامی را منتفی نمی کند. سخنگوی کاخ سفید می گوید: توافق با ایران فرصت بیشتری برای شناسایی دقیق اهداف فراهم کرده و دسترسی به اهداف در یک حمله نظامی را هدفمند می کند.
اینها مواضع بعد از مذاکره و تفاهم آقایان است؛ آقایانی که کسی مجبورشان نکرده مذاکره کنند، بلکه سال هاست برای مذاکره التماس کرده اند.
عضی ها در داخل کاسه از آش داغ تر شده و برای تبرئه مقامات آمریکا از این مواضع خشونت بار و کینه توزانه و تبعات حقوقی این سخنان ننگ آور می گویند این حرف ها برای خوراک داخلی آنهاست؛ آنچه هم روی کاغذ آمده و سند شده است، برای خوراک داخلی آمریکاست؟
قطعنامه ای که آمریکا به شورای امنیت پیشنهاد داد در همه بندهایش دشمنی با ایران موج می زند و نماد کینه شتری امریکا با ملت ایران است و نشان می دهد که آمریکا به دنبال راهی است که از نتیجه مذاکرات برای اعمال فشار و دشمنی بیشتر علیه ملت ایران استفاده کند.

10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

برخی از مقالات

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 86
  • دیروز: 303
  • هفته: 2,869
  • ماه: 9,324
  • سال: 108,061