خبر

منتشر شده در صفحه کرمان زمین | شماره 838

آغاز عملیات اجرایی
گاز رسانی به شرق استان کرمان
با حضور وزیر کشور رحمانی فضلی، استاندار کرمان رزم حسینی و مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ودیعتی کلنگ گازرسانی شرق استان کرمان زده شد. ودیعتی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در جریان این مراسم گفت: تعداد ۱۵ روستای خواجه عسگر بم، شهر فهرج و ۳۵ روستا و شهر نرماشیر و ۳۵ روستا با اعتباری بالغ بر ۷۴ میلیارد تومان انجام خواهد شد که که هدیه دیگری از دولت تدبیر و امید برای آبادانی استان کرمان و رفاه مردم این استان است.
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در خاتمه گفت، امید است بتوانیم برای سربلندی ایران اسلامی و انقلاب و رفاه و آرامش همشهریان عزیز و فهیم کرمانی گامی برداشته و برای آبادانی شهر ها و روستاهایمان تلاش نماییم.

جلسه کمیسیون کارگری شهرستان کوهبنان تشکیل شد
جلسه کمیسیون کارگری شهرستان کوهبنان با حضور فلاح مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ، فرماندار کوهبنان وجمعی از مسئولان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت معادن زغالسنگ، محمدرضا مهدلو فرماندارکوهبنان ضمن قدردانی از تلاش های مجموعه مدیریت شرکت زغالسنگ اظهار داشت: فعالیت های ۱۰ ماه اخیر شرکت زغالسنگ قابل توجه است و در تولید نیز شاهد افزایش بوده ایم. وی افزود شرکت زغالسنگ در گذشته مشکلات بسیاری داشت و در حال حاضر با تدبیر مهندس فلاح، مدیر عامل شرکت زغالسنگ هزینه ها کاهش یافته و وضعیت رو به بهبود است. مهندس فلاح مدیر عامل شرکت معادن زغالسنگ خاطر نشان کرد: حرکت شرکت زغالسنگ رو به جلو است و چنانچه تمامی کارکنان با تمام توان وتلاش جهت افزایش تولید گام بردارند، مشکلات کمتری خواهیم داشت. وی تصریح کرد: مسئولان شرکت زغالسنگ همواره برای بهبود وضعیت کارگران تلاش می کنند قطعا همه کارکنان شرکت زغالسنگ با تلاش بیشتر می توانند در جهت تحقق شعار امسال و اقتصاد مقاومتی موفق عمل نمایند.

با دل پسنگو، در بیست و ششمین نشست
«یک مؤلف، یک کتاب»
مجموعه دوبیتی دِل پِسِنگو سروده حمید نیک‌نفس در بیست و ششمین نشست «یک مؤلف، یک کتاب» نقد و بررسی خواهد شد. به گزارش روابط عمومی مس منطقه کرمان(حوزه سرچشمه) این مجموعه دوبیتی که با گویش کرمانی سروده شده است؛ در بیست و ششمین نشست «یک مؤلف، یک کتاب» توسط یحیی فتح‌نجات و با حضور شاعر مورد نقد وبررسی قرار می گیرد.
بیست و ششمین نشست از سری نشست های «یک مؤلف، یک کتاب» به همت روابط عمومی مس سرچشمه برگزار می شود، ساعت ۱۸ روز چهارشنبه۲۰ بهمن ماه در سالن شهید زکریای رفسنجان واقع در خیابان ثارالله آغاز خواهد شد و با برنامه شعرخوانی همراه خواهد بود.
لازم به ذکر است مجموعه دوبیتی دِل پِسِنگو درسال ۱۳۹۵ توسط نشر نون منتشر شده است و پیش از این نیز از حمید نیک نفس مجموعه دوبیتی چُغوکِ اُوچِکو با گویش کرمانی منتشر شده بود که در برنامه تلویزیونی پر طرفدار خندوانه معرفی و مورد استقبال قرار گرفت.

29

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :