خبرخوش سازمان حج به دانشجویان

منتشر شده در صفحه کاغذ اخبار | شماره 376

خبرخوش سازمان حج به دانشجویان
رئیس سازمان حج و زیارت از افزایش ۲۵درصدی میزان تقاضای مردم برای اعزام به عتبات عالیات خبر داد و گفت: با دستورالعملی که به‌زودی اعلام خواهد شد، تسهیلات ویژه‌ای برای اعزام دانشجویان به عتبات عالیات ارائه خواهد شد. تسنیم: رئیس سازمان حج و زیارت از افزایش ۲۵درصدی میزان تقاضای مردم برای اعزام به عتبات عالیات خبر داد و گفت: با دستورالعملی که به‌زودی اعلام خواهد شد، تسهیلات ویژه‌ای برای اعزام دانشجویان به عتبات عالیات ارائه خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان حج و زیارت، سعید اوحدی با بیان «طی روزهای گذشته شاهد افزایش 25درصدی تقاضای مردم برای اعزام به اعتاب مقدسه بوده‌ایم» گفت: طی جلساتی که اخیراً با ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان داشتیم، این افزایش تقاضا در قشر دانشجوی کشور نیز کاملاً مشهود است.
وی افزود: بر این اساس جلساتی را با بانک‌های کشور داشتیم که به‌زودی نتایج این جلسات در قالب دستور‌العملی برای ارائه تسهیلات به دانشجویان متقاضی اعزام به عتبات اعلام خواهد داشت. رئیس سازمان حج و زیارت در این باره اظهار داشت: دو بانک تجارت و گردشگری متعهد شدند که تسهیلاتی را در قالب وام قرض‌الحسنه، بدون سود و با کارمزد 4 درصد با امکان بازپرداخت درازمدت به دانشجویان متقاضی اعزام به عتبات ارائه دهند و امیدواریم با بانک‌های ملی و ملت نیز در خصوص ارائه این تسهیلات به نتیجه برسیم. اوحدی همچنین تصریح کرد: در خصوص زوج‌های دانشجوی متقاضی عتبات نیز این تسهیلات به هر دو زوج ارائه خواهد شد.
رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه با دستورالعملی که به‌زودی اعلام خواهد شد، متقاضیان می‌توانند برای دریافت این تسهیلات اقدام کنند، گفت: مبلغ این وام یک‌میلیون تومان خواهد بود که این مبلغ حدود 80 درصد هزینه سفر به عتبات را پوشش خواهد داد.وی در خصوص ارائه تسهیلات به دانش‌آموزان برای اعزام به عتبات عالیات بیان کرد: پیش از این تفاهم‌نامه‌ای با معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش به امضا رسیده است و یکی از بانک‌های کشور نیز متعهد شده که خدماتی را در این خصوص به دانش‌آموزان ارائه دهد که البته برای دانش‌آموزان سقفی برای اعزام وجود داشت که امیدواریم در تفاهم‌نامه‌ای که در روزهای آتی به امضا خواهد رسید، همان تسهیلاتی که قرار است به دانشجویان ارائه شود، برای دانش‌آموزان متقاضی اعزام به عتبات در نظر گرفته شود.

8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 71
  • دیروز: 149
  • هفته: 1,560
  • ماه: 5,336
  • سال: 124,536