کی‌روش معدنچی فوتبال ایران!

منتشر شده در صفحه ورزش | شماره 370

کی‌روش معدنچی فوتبال ایران!

پس از بازی لخویا و پرسپولیس که با نتیجه 3 بر صفر به نفع تیم قطری پایان یافت، محمدرضا خانزاده مدافع پرسپولیس که عملکرد بسیار بدی هم در این بازی داشت، با یکی از هواداران پرسپولیس درگیر شد و مشتی را حواله آن هوادار کرد.
طبق شنیده ها آن هوادار به خانزاده گفته امیدوارم سال بعد در پرسپولیس نباشی که با واکنش زشت خانزاده روبرو شده. بازیکن رسپولیس در حالی اقدام به ضرب و شتم پرسپولیس کرده که در این فصل بی انضباطی های فراوان او و دیگر بازیکنان پرسپولیس امان هواداران را بریده. نکته جالب اینجاست که پرسپولیس در این فصل بدترین نتایج ممکن را گرفته و بازیکن جوانش تاب یک انتقاد را ندارد. در فیلمی که از این درگیری منتشر شده، سوشا مکانی و پیام صادقیان هم میلی به درگیری نشان می دهند که با واکنش کریم باقری روبرو می شوند. سایت آی اسپورت در یادداشت زیر از زاویه ای دیگر رفتار بازیکن پرسپولیس را بررسی کرده که در زیر می خوانید:
فوتبال ایران همیشه نیازمند یک مقصر است. مقصری برای گردن گرفتن تمام مشکلاتی که هیچ راه حلی برای آنها پیدا نمیشود. زمانی بود که مهرزاد معدنچی در فوتبال ایران این نقش را برعهده داشت. فرقی نمیکرد این پرسپولیس بود که میباخت یا تیم ملی، در هر صورت تمام تقصیرات به نام یک نفر نوشته میشد و آنقدر این اتفاق تکرار شد که مقصر بودن معدنچی به یک مثل در فوتبال ما تبدیل شد و برای خودش شناسنامه و هویت پیدا کرد و حتی تا امروز که سالها از دوران بازیگری او گذشته این مثال بکار برده میشود. جانشین معدنچی در فوتبال امروز ما کی‌روش است.
هر مشکلی که در هر گوشه ای از این فوتبال پیدا شود از نظر عده‌ای تقصیر سرمربی تیم ملی است.مرتضی فنونی‌زاده در آخرین اظهارنظرش در مورد حرکت زشت محمدرضا خانزاده و درگیری با یک هوادار گفته است: وقتی کی‌روش این بازیکن را به عنوان توریست به جام‌جهانی و جام ملتها میبرد باید او هم هوادار را کتک بزند! به هر حال ارتباط دادن درگیری خانزاده با کی‌روش هنر خاصی میطلبد که فقط از پرسپولیسیهایی که امسال دیگر در انجام دادن هیچ شاهکاری کم نیاوردند برمیاید. احتمالا خانزاده بخاطر این که همراه تیم ملی به جام جهانی رفته هوادار را کتک میزند و سوشا مکانی هم چون کی‌روش او را از لیست تیم ملی خط زده و این بازیکن را به برزیل نبرده از نظر روحی دچار مشکل شده و با هوادار درگیر میشود. مهم نیست چه اتفاقی میافتد مهم این است که مقصر کی‌روش است نظرزاده رو داشت نژاد مهدی رو داشت. اما محمد غلامی رو گذاشت راست.
خیلی خوب بود مجبور شد هاشم رو ببره راست. بی خیال چپ شد. متمایل میشد سمت چپ موفق نبود.

10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 7
  • دیروز: 88
  • هفته: 1,465
  • ماه: 5,197
  • سال: 124,044