حاشیه های ادامه دار بازیگر سریال شهرزاد ترانه در حاشیه!

منتشر شده در صفحه فضای مجازی | شماره 640

حاشیه های ادامه دار بازیگر سریال شهرزاد
ترانه در حاشیه!

ترانه علیدوستی یکی از بازیگران پرحاشیه این روزهای سینما ایران است. ماجراهایی که از نوع لباس هایش در جشنواره کن شروع شد و به عذرخواهی در مورد اتفاق پیش آمده در جشنواره کن رسید و حالا عکسی که نشان دهنده نمادی بر روی دست علیدوستی بود برای او حاشیه ساخته است. این موضوع در فضای مجازی واکنش هایی به همراه داشت. داغ ترین حاشیه اخیر مربوط به ترانه ی علیدوستی از آنجایی شروع شد که عکسی در نشست خبری عوامل فیلم «فروشنده» منتشر شد. پس از انتشار این عکس برخی از کاربران شبکه های اجتماعی به آن پرداختند. در این عکس نماد فمنیسم بر روی دست ترانه علیدوستی دیده می شد. این در حالی است که علیدوستی ماه ها قبل در یکی از پست های صفحه اینستاگرام خود از فمنیسم دفاع کرده و خود را فمنیست دانست. وی 53 هفته پیش در پست اینستاگرامش ضمن معرفی فمنیسم، توضیحاتی را در این رابطه ارائه کرد. او در پایان متنش نوشته بود: من و همسرم هر دو شاغلیم، هر دو درآمدمان را برای زندگیمان خرج میکنیم، هر دو در بزرگ کردن فرزندمان نقش برابر داریم، و هر دو بخشی از نظافت خانه را هم به عهده می‌گیریم. به این دلایل من خودم را قطعا فمینیست می‌دانم.
اما انتشار این عکس در فضای مجازی با واکنش کاربران شروع شد. در زیر پست های اخیر علیدوستی کامنت های متفاوتی از کاربران اینستاگرام به چشم می خورد. کامنت هایی که برخی با این عقیده موافق و برخی مخالف بودند. در زیر به مرور برخی از این کامنت ها می پردازیم.
a.r.16.9.73: انصافاً تو کل سینما نظیر نداری، به این معرکه گیرا هم اهمیت نده، مثل قبل. اینا فراموش میشن اما تو و هنرت همیشه تو حافظه سینما موندگاری. ضمناً با اون قضیه تتو خیلی حال کردم، یدونه ای.
nazar.sanji6: ببین ازینکه از موقعیت برخوردار باشن هیچکسی مشکلی نداره ولی همین فمینیسم میگ زنا از نظر جنسیتی از مردا هم بالاترن…من خودم ی زنم اصا دلم نمیخاد وظایف شوهرمو انجام بدم یا اون بیاد وظایف مربوط ب منو انجام بده فمینیسم اینو میگ…دیگ همین مونده مثلا من برم کار کنم پول دربیارم شوهرم بشینه خونه بچه نگه داره فمینیسم حرفش اینه…همینجوریش مردای ایرانی دیگ فکر کار نیسن فک کن ب بهانه همین فمینیسم چقد ازین اقایون بگن خو مگ برابری نمیخای تشریف ببر مث من کار کن خرجی بده اینا مثالای کوچیکشه…
shayan.noname: فمنیسم نظریه ای که معتقده زنان باید به فرصتها و امکانات مساوی با مردا در تمامی جنبه های سیاسی , اقتصادی و اجتماعی دست پیدا کنن. من موندم مردم چرا با این قضیه مشکل دارن.
farshid_p86 : حتی بزرگترین بازیگرای دنیا هم به مردم خط نمیدن چه برسه به تو که با یه سریال معروف شدی
sina_ashobi : توام رفتی تو حاشیه!! هِییییی، خدا صبرت بده:))
khat__khaty: از کجا میدونی خودش گفته این روزا هر کی بجای هر کی میاد حرف میزنه تو فضای مجازی
shahin_hz82: سرکار خانم علیدوستی فارغ از اینکه آیا مسئله خالکوبی درست هست یا نه، شما با بازی در سریال شهرزاد یک اثر جاودانه ایجاد کردید و همیشه در خاطر ما چهره مثبت شما باقی می مونه .
bardiya_ravanbod ترانه علیدوستی نازنین ، اول بگم که جزو هوادارتون هستم ، و بعنوان یک مرد طرفدار برابری حقوق مردان و زنان ، ولی به باور بنده فمینیسم مترادف با افراط است ، مترادف با زیاده روی وبه نظرم افراط و تفریط هر دو محکوم هستن ، حتی در بسیاری از کشورهای متمدن که زنان از جایگاهی بسیار ویژه در جامعه برخوردارن فمینیسم مردوده
یکی دیگر از اتفاقاتی که اخیرا منجر به حاشیه ساز شدن ترانه علیدوستی شده بود مربوط به صدای ضبط شده وی در جشنواره کن می باشد . ماجرا از این قرار بود که در حاشیه یکی از برنامه های جشنواره کن فردی ترانه عیدوستی را صدا می زند و ترانه با لبخند و زیر لب می گوید «زهرمار». در پی ایجاد حاشیه پس از این موضوع، ترانه علیدوستی با انتشار پستی در صفحه توئیترش از طرفدارانش عذرخواهی کرد.

44

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 146
  • دیروز: 166
  • هفته: 1,301
  • ماه: 4,671
  • سال: 133,605