پدر نوعروس فوت شده شهربابکی در گفت و گو با پیام ما: گفتند 3 میلیون تومان بدهید تا دلیل مرگ دخترت را مشخص کنیم

منتشر شده در صفحه حوادث | شماره 442

پدر نوعروس فوت شده شهربابکی در گفت و گو با پیام ما: گفتند ۳ میلیون تومان بدهید تا دلیل مرگ دخترت را مشخص کنیم

تیرماه سال جاری بود که خبری مبنی بر فوت دخترشهربابکی، حدود یک هفته قبل از مراسم عروسی اش ناشی از مصرف قرص لاغری در سایت های خبری و فضای مجازی به گوش رسید. خبری که ابتدا تایید و سپس تکذیب شد تا علت مرگ این دختر کما کان در هاله ای از ابهام باشد. حالا پس از گذشت نزدیک به ۲ ماه از این حادثه، پدر نوعروس فوت شده در گفتگو با پیام ما می گوید علاقه ای به فهمیدن علت فوت دخترش ندارد.
پدر فاطمه، همان دختری که حدود یک هفته قبل از مراسم عروسی اش فوت کرد به پیام ما گفت: دختر من حدود چند سال پیش رژیم لاغری گرفته بود ولی هیچ قرص لاغری و قرص دیگری مصرف نمی کرد. وی در واکنش به شایعاتی مبنی بر خودکشی این دختر اهار داشت: همه ی این صحبت ها که دختر من به خاطر افسردگی یا مشکلاتی در ارتباط با نامزدش قرص هایی مصرف کرده است شایعه می باشد و خانواده ها هیچ مشکلی نداشتند و ندارند. وی در پاسخ به این سوال که به نظر وی علت فوت فرزندش چه می باشد، گفت: دخترم سابقه ی تشنج داشت. بارها سی تی اسکن و آزمایش های متفاوتی انجام داد اما مشکل خاصی تشخیص داده نشد و هنگامی که آخرین بار دچارتشنج شد حدود دو الی سه ساعت بعد متوجه این اتفاق شدیم و اکسیژن به مغزش نرسیده بود و به همین دلیل به کما رفت که حدود ۲۰ روز در بیمارستان افضلی پور کرمان بستری شد.
گفتند ۳ میلیون تومان بدهید تا دلیل مرگ دخترم روشن شود
این پدر در ادامه ی صحبت هایش به نتیجه ی آزمایش های پزشکی قانونی اشاره کرد و گفت: نتیجه ی بررسی های پزشکی قانونی این بود که وی قرص استامینوفن مصرف کرده بود (به دلیل سردردهایی که به آن مبتلا می شد که خود من هم دچار این مشکل هستم) که این قرص هیچ گونه مشکلی از لحاظ تشنج به وجود نمی آورد و کشنده نمی باشد. وی افزود: به ما گفتند برای انجام آزمایش های نهایی باید مبلغ ۳ میلیون تومان پرداخت شود که من تمکن مالی لازم برای پرداخت این مبلغ را ندارم، بیمه ها و نهادهای دولتی نیز متحمل پرداخت چنین مبلغی نمی شوند. همچنین پی بردن به دلیل اصلی فوت دخترم برایمان بی فایده است، نسبت به این موضوع که دقیقا علت فوت فرزندم چه می باشد بی تفاوت شدم. بدانم که چه شود؟ او دیگر بر نمی گردد.
بیمارستان افضلی پور رسیدگی به موقعی ندارد
وی در توضیح وضعیت رسیدگی بیمارستان افضلی پور کرمان گفت: بیمارستان افضلی پور رسیدگی به موقعی ندارد. برای مثال دکتر دستور گرفتن نوار مغز فرزندم را می داد اما نوار مغز را روز بعد می گرفتند. امکانات موجود در این بیمارستان خوب است اما رسیدگی مناسبی به بیماران نمی کنند.

31

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 501
  • دیروز: 805
  • هفته: 5,479
  • ماه: 24,965
  • سال: 183,717