نظارت استصوابی شورای نگهبان همان حق الناس است

منتشر شده در صفحه کاغذاخبار | شماره 442

نظارت استصوابی شورای نگهبان همان حق الناس است

صبح دیروز هزاران نفر از اقشار مختلف مردم با حضور در حسینیه‌ امام خمینی با رهبر انقلاب دیدار کردند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در ستون پیامکی پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبری، گزیده ای از جملات مقام معظم رهبری در این دیدار منتشر شده که بخشی از آن در زیر می آید:
متأسفانه یکی از عادت‌های بدی که بعضی در داخل دارند این است که در سلامت انتخابات تشکیک کنند. اینکه در سال ۸۸ ما در مقابل اصرار کسانی برای باطل‌کردن انتخابات ایستادیم برای این است که از حق‌الناس و رأی مردم دفاع کردیم. شورای نگهبان چشم بینای مردم و نظام در انتخابات است. بخشی از همان حق‌الناس نظارت استصوابی شورای نگهبان است‌.
مسئولین کشور جوان‌های انقلابی را گرامی بدارند. برخی گویندگان و نویسندگان این‌قدر جوان‌های حزب‌اللهی و انقلابی را نکوبند به اسم افراطی؛ همین روحیه است که به داد کشور می‌رسد.‌
امام بزرگوار فرمود: «آمریکا شیطان بزرگ است». بعضی اصرار دارند این شیطان بزرگ را به شکل فرشته‌ی نجات وانمود کنند. ملت ایران این شیطان را بیرون کرد؛ نباید بگذاریم وقتی از در بیرونش کردیم از پنجره برگردد و نفوذ پیدا کند.‌
آمریکا دشمنی خود را پنهان نمی‌کند؛ یکی لبخند می‌زند، یکی مصوبه علیه ایران تهیه می‌کند. دنبال چیزی به نام مذاکره با ایرانند؛ مذاکره وسیله‌ای است برای نفوذ و تحمیل خواست‌ها؛ ما فقط در قضیه‌ی هسته‌ای با مذاکره با آمریکا به دلایل مشخص موافقت کردیم و بحمدالله مذاکره‌کنندگان ما هم خوب ظاهر شدند. در عرصه‌های دیگر اجازه‌ی مذاکره با آمریکا ندادیم و با آنها مذاکره نمی‌کنیم‌. بعد از مذاکرات هسته‌ای، در رژیم صهیونیستی گفتند تا ۲۵ سال از دغدغه‌ی ایران آسوده‌ایم؛ به شما می‌گویم: اولاً شما ۲۵ سال آینده را نخواهید دید و ان‌شاالله تا ۲۵ سال آینده چیزی به نام رژیم صهیونیستی وجود نخواهد داشت. ثانیاً در این مدت هم روحیه‌ی مبارز و حماسی و جهادی، یک لحظه صهیونیست‌ها را راحت نخواهد گذاشت‌.

17

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 0
  • امروز: 29
  • دیروز: 106
  • هفته: 2,045
  • ماه: 9,405
  • سال: 104,319