اولین نشست تخصصی سرپرست جدید معادن زغالسنگ کرمان با مدیران ستادی

منتشر شده در صفحه خبر | شماره 441

اولین نشست تخصصی سرپرست جدید معادن زغالسنگ کرمان با مدیران ستادی
به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، اولین نشست تخصصی سرپرست جدید معادن زغالسنگ کرمان با مدیران ستادی برگزار شد. در این نشست مهندس باقر نیک طبع معاونت برنامه ریزی، توسعه و نظارت بر شرکت ها صندوق بازنشستگی فولاد و سرپرست شرکت معادن زغالسنگ کرمان ضمن ابراز خرسندی و خوشحالی از حضورش در کرمان بعنوان وطن خودش مردمان کرمان را انسان های نجیب، مهمان دوست و فعال دانست.
وی ضمن اشاره به این نکته که مدیران استان توانایی انجام هر کار مهمی را دارند خواستار همدلی و هم زبانی پرسنل و مدیران زغالسنگ کرمان در جهت پیشبرد اهداف عالیه صندوق بازنشستگی فولاد شد.
وی یادآور شد: قریب به یک سوم افراد مستمری بگیر تحت پوشش صندوق از همشهریان کرمانی هستند که این خود عاملی برای تلاش بیشتر مدیران شرکت زغالسنگ کرمان خواهد بود در ادامه مهندس نیک طبع طی اشاره به سیاستگذاری جدید در صندوق و تاکید ریاست محترم هیئت مدیره و قائم مقام صندوق دکتر احمد زاده اصل در خصوص بحث هم افزایی، چابک سازی امور اجرایی و استفاده از توانمندی نیروهای متخصص و کارآمد بومی و منطقه ای در شرکت زغالسنگ به این نکته اشاره نمود و گفت: ما تلاش می کنیم که با همدلی و وفاق ضمن حفظ و صیانت از داراییهای بلقوه موجود و در اختیار، با مدیریتی صحیح آن را بلفعل نماییم، هدف نهایی چیزی جز رضای خداوند متعال و تلاش برای آسایش مردم نباید باشد.
در این دیدار که همه ی مدیران ستادی شرکت زغالسنگ کرمان حضور داشتند مهندس نیک طبع از زحمات مدیر عامل سابق شرکت جناب آقای مهندس معصومی قدردانی و تشکر نمود.
وی در ادامه جلسه ضمن اشاره به اصل مهم ایمنی و نجات در معادن، از مدیران خواستار اهمیت ویژه به این اصل اساسی در بهره برداری و فعالیت در معادن شدند و متذکر شد که هر نوع هزینه ای در قبال جان و یا حتی صدمه دیدن انسان، قابل قیمت گذاری نیست و خواستار استاندارد سازی این امر و امر ایمنی معادن شدند همچنین در این جلسه تمامی مدیران ضمن معرفی خود از بعد سوابق کاری و تحصیلی گزارشی از فعالیت های شش ماهه خود ارائه نمودند.
در پایان مهندس نیک طبع ضمن ، تاکید بر تدوین گزارشهای شناخت بر همین اساس ارائه برنامه های عملیاتی جهت اداره بهینه شرکت های تحت پوشش به عنوان راهنما آرزوی موفقیت برای تمامی مدیران و پرسنل را نموده وخواستار تلاش مضاعف در را رسیدن به اهداف والای شرکت شد.

18

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از «پیام ما» بیشتر بدانید :

آمار سایت

  • کاربران آنلاین : 4
  • امروز: 237
  • دیروز: 315
  • هفته: 3,323
  • ماه: 18,763
  • سال: 213,404